HTC Yeni Döneme İki Google Nexus Sığdırabilir

HTC Yeni Döneme İki Google Nexus Sığdırabilir

HTC firmasının kötü gidişi sebebiyle 2016 yılındaki Google Nexus serilerinin HTC firması tarafından üretilmesi yeniden gündemde. Daha önceki yıllarda da Google Nexus serisinin üretimini yapan HTC firması özellikle HTC One M7 serisinden sonra ciddi bir düşüş yaşamaya başladı. HTC One M8 ve HTC One M9 serilerinden de istediği satış rakamlarını alamayan firmanın 2016 yılında elindeki tek […]


HTC firmasının kötü gidişi sebebiyle 2016 yılındaki Google Nexus serilerinin HTC firması tarafından üretilmesi yeniden gündemde.

Daha önceki yıllarda da serisinin üretimini yapan HTC firması özellikle HTC One M7 serisinden sonra ciddi bir düşüş yaşamaya başladı.

HTC One M8 ve HTC One M9 serilerinden de istediği satış rakamlarını alamayan firmanın 2016 yılında elindeki tek kozu HTC One M10 modeli.

Ancak firmanın Google ile ciddi bir şekilde Nexus serileri için pazarlık aşamasında olduğu gelen haberler arasında.

 

Motorola Nexus 6 Türkiye Satışı
Motorola Nexus 6 Türkiye Satışı

 

En Büyük Rakibi Çinli Üretici Huawei

2016 yılında pazara çıkacak olan modelinin üretimi için HTC ile savaş halinde olan firma ise Huawei firması.

Doğru adımlar atarak bir anda Akıllı Telefon Üretimi ve Satışı konusunda iyi yerlere gelen ve Çin Pazarını çok iyi tanıyan Huawei firmasının da Nexus serisi için adı geçiyor.

Daha önceki yıllarda HTC ve LG ile çalışan, geçen sene ise Huawei ile bir çalışma yürüten Google firmasının bu sene Huawei firmasını geriye alarak HTC firması ile yeni bir anlaşma imzalamasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

HTC Firması Google Nexus Serilerine Talip
HTC Firması Serilerine Talip

 

One M10 ve One A10 Modelleri de Yolda

HTC firmasının Google Nexus serisi 2 Akıllı Telefon modelini almasının yanında HTC One A10 ve HTC One M10 modellerini de pazara sürmesi bekleniyor.

Bu sayede pazardaki model sayısını da yükseltecek olan HTC firmasının satış rakamlarını da hızlı bir biçimde yükseltmesi bekleniyor.

Aksi bir durumda ise HTC firmasını pek de rahat bir dönemin beklemediği gelen haberler arasında.

  Google Nexus (Google Play) Tablet Bilgisayar Satışa Çıkıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status