Pasaport KayıtHTC Zara Modelinin Teknik Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

HTC Zara Modelinin Teknik Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

HTC One serisi ile HTC Desire serisi arasında bir konumda yer alması beklenilen HTC Zara serisi için ilk bilgilerde sızdırılmaya başlandı. Evleaks tarafından sızdırılan bilgilere göre HTC firması kasa tasarımı olarak HTC One serisine benzeyen HTC Zara modelinde son aşamaya gelmiş durumda. Uzunca süredir alt seriye fazla ürün sunmayan HTC firmasının HTC Zara modeli ile […]


serisi ile serisi arasında bir konumda yer alması beklenilen Zara serisi için ilk bilgilerde sızdırılmaya başlandı.

Evleaks tarafından sızdırılan bilgilere göre firması kasa tasarımı olarak serisine benzeyen Zara modelinde son aşamaya gelmiş durumda.

Uzunca süredir alt seriye fazla ürün sunmayan HTC firmasının HTC Zara modeli ile biraz daha satışlara yönelmek istediği ortada.

1.2 GHz’lik SnapDragon 400 serisi bir işlemci ile gelecek olan modelde Çift Çekirdek Teknolojisi kullanılacak.

4,5 inçlik 540*960 piksel çözünürlüğe sahip qHD ekran ailesi ile pazara çıkacak olan modelde 1 GB Ram ve 8 MP’lik bir arka kamera kullanılacak.

HTC Zara Modelinin Teknik Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı
HTC Zara Modelinin Teknik Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

Sense 5.5 ara yüzü ile pazara çıkacak olan HTC Zara modelinin Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması ve ilerleyen dönemde bir güncelleme daha alacak olması beklentiler arasında.

Kasa tasarımı olarak serisine benzetilen modelde yine Beats Audio ses çipi kullanılacak ve BoomSound ses çalışması bu modelde de uygulanacak. Aynı zamanda Sense 5.5 ile birlikte bazı düzenlemeleri içeren BlinkFeed Uygulamasının da bu modelde yer bulması bekleniyor.

  Yeni Amiral Gemileri HTC One, Sony Xperia Z ve LG Optimus G Pro Karşılaştırması

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status