HTC Zoe Beta sürümü Google Play Store’da

Telefonlara gelen yeni sürümlerle var olan akıllı telefonlar adeta yenileniyor. Eski sürümlerle telefonlar teknolojinin biraz gerisinde kalıyor ancak sürekli olarak işlemcilere gelen yeni sürümlerle bu özellikler yenilenerek birçok yeni özellikte ekleniyor. HTC’de yeni sürümünü piyasaya sürerek HTC telefonlarına yeni bir fark getirdi. Geçtiğimiz günlerde adından söz ettirmişti, ama kullanıma açık değildi, daha geliştirme aşamasındaydı. Aradan zaman geçti ve Zoe Beta kullanıcılarıyla buluştu.

HTC çıkardığı yeni sürümü Zoe ile başta cihazınızda bulunan videoları ve fotoğrafları kullanarak, bunları vurgulayan videolar oluşturmayı sağlıyor. Örneğin, çok yakınınızın düğününe gittiniz ve düğün muhteşem bir yerde. Burada çektiğiniz fotoğraflarınızı videoya dönüştürüp güzel anlarınızı farklı bir şekilde ölümsüzleştirmiş oluyorsunuz. Daha sonra ise bu videolarınızı Facebook Twitter Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde rahatlıkla paylaşabiliyorsunuz.

HTC Zoe Beta sürümü
HTC Zoe Beta sürümü

HTC Zoe‘nin Beta sürümünü yükledikten sonra ilk video oluşturmada neler yapılması gerektiği ipuçlarıyla anlatılıyor böylelikle sürümü indirir indirmez neler yapabileceğiniz konusunda bilginiz oluyor. Ayrıca takip edebileceğiniz kişiler var. Şu anda gördüğüm kadarıyla beta da olsa birçok kişi Zoe’yi kullanıyor. Ancak söylenenlere göre sürüm hata verebiliyor ya da tam anlamıyla geliştirilemediğinden bazı telefonlarda çökmeye neden olabiliyor. Yine de birçok özelliğe sahip olabilmek için indirmeye değer. HTC’nin belirttiğine göre 1.0 sürümü ise sonbaharda çıkacak. Bu sürümle bu sorunlar ortadan kalkacak gibi görünüyor.

HTC Zoe Beta sürümü Google Play Store’da

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir