HTC’den Japon Pazarına Özel HTC J Modeli Satışa Çıkıyor

HTC firması Japonya için ülkenin baş harfine sahip olan yeni bir modeli pazara sunmaya hazırlanıyor. HTC J adıyla pazara sunulacak olan yeni model birçok özelliği Japonya Telefon Kullanıcına sunmayı amaçlıyor.

Japon KDDI operatörü için üretilen ve HTC One S modeli ile benzer özellikler sunan HTC J modelinde 1.5 GHz lik Çift Çekirdekli Snapdragon S4 İşlemci ve Adreno 225 GPU kullanılmış durumda. 4.3 İnç lik qHD bir ekrana sahip olan ürün bu sebeple HTC One S modeline oldukça fazla benzetiliyor.

1 GB Ram, 16 GB Dahili Depolama Hafızası olan üründe ayrıca MicroSD kart girişi ile arttırılabilir bir bellek yapısı tercih edilmiş. 8 MP’lik arka ve 1.3 MP lik Ön kameraya sahip olan üründe 1810 mAh lik bir batarya kullanılarak şarj süresi uzun tutulmaya çalışılmış durumda.

Beats Audio kulaklıklar ile satışa sunulacak olan HTC J modelinde Android 4.0.3 işletim sistemini ve Sense 4 ara yüzünün bulunması şu aşamada kesinleşmiş gibi görünüyor.

WiMAX, Wi-Fi, 3G, Bluetooth 4 gibi birçok özelliğin standart olarak sunulacağı ürün şu aşamada Japon pazarında KDDI firması tarafından Sözleşmeli ve Sözleşmesiz olarak satılacak.

 

 

HTC’den Japon Pazarına Özel HTC J Modeli Satışa Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Android işletim sistemi dışında diğer işletim sistemlerininde kullanılması gerektiği düşünüyorum. Adroid işletim sistemi daha fazla yaygınlaşmadı, ancak japonya teknolojisi düşünüldüğünde normal gibi geliyor.