HTC’nin Aksiyon Kamerası Olan HTC Re Camera Tanıtıldı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

HTC Desire Eye ile aynı etkinlikte tanıtımı yapılan 16 MP değerine sahip Aksiyon Kamera HTC Re Camera modeli ile alakalı tüm bilgileri sizler için bir araya getirdik.

16 MP değerine sahip ve oldukça kolay bir şekilde taşınabilen HTC Re Camera Bluetooth ve Wi-Fi desteği ile de bağlantı noktasında kullanıcılara oldukça fazla avantaj sağlamaya devam ediyor.

Benzer Aksiyon Kameralarındaki gibi kare bir yapıya sahip olmak yerine ele daha rahat oturacak şekilde tasarlanmış olan HTC Re serisi özellikle elde hızlı çekim yapmak isteyen ve kamerayı tutmakta zorlanmak istemeyenler için biçilmiş kaftan.

 

HTC Re Kamera
HTC Re Kamera

HTC Re Camera İle Full HD Video Çekimi

1920*1080 piksellik Full HD Video Çekimi yapabilen modelde saniyede 30 kare çekim yapılıyor. 820 mAh’lik bir bataryaya sahip olan cihazın tam dolu şarj ile 1200 Fotoğraf veya 100 Dakikalık (1,5 Saat) Full HD Video Çekebildiği verilen bilgiler arasında.

Ayrıca Slow Motion görüntü çekmek isteyenler için de HTC Re Camera ile 720p 4X Slow Motion çekim imkanı da cihazın sunduğu çekim özelliklerinden sadece birisi.

Suya Dayanıklı bir kasa yapısına sahip olan ve IPX7 Sertifikası ile kullanıcı karşısına geçen HTC Re Kamera modeli 146 Derecelik bir görüş açısına sahip.

802.11b/g/n Kablosuz Ağ Teknolojisi ile birlikte gelen modelde bu sayede Wi-Fi Bağlantısı yapabilmeniz mümkün oluyor. Ayrıca Bluetooth Desteği de bu model için unutulmamış.

Daha fazla çekim yapmak isteyenler için cihazda 128 GB’a kadar destekli Micro SD Kart Yuvası bulunuyor. Bu sayede de her çekim sonrasında hafıza boşaltma zorunluluğu ortadan kalkmış oluyor.

 

HTC Re Kamera Renkleri
HTC Re Kamera Renkleri

Android ve İOS Cihazlarla Senkronize Olacak

HTC firmasının HTC Re Kamera için bu süreçte bir uygulama çıkaracağı ve Kablosuz Bağlantı ile HTC Re Kamera ile Akıllı Telefonları bir araya getireceği bilgisi de firma tarafından paylaşılmış durumda.

Yani 16 MP değerindeki kamera ile çekim yaparken Akıllı Telefon Ekranından da bu çekimi anlık olarak görmeniz mümkün olacak.

HTC’nin Aksiyon Kamerası Olan HTC Re Camera Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir