HTC’nin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Vereceği Cihazlar

HTC’nin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Vereceği Cihazlar

Amiral Gemisi olarak nitelendirilen modellerine 90 Gün içerisinde Android 5.0 Lollipop Güncellemesi vereceğini açıklayan HTC firması güncelleme listesini şimdilik 4 modeller sınırlı tuttu. Android L İşletim Sistemi veya Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemi olarak resmileşen ve yavaş yavaş Akıllı Telefonlara yüklenmeye başlanılan yeni sürüme geçiş noktasında HTC 4 model dışında acele etmeme kararı aldı. HTC […]yorumlar.net

Amiral Gemisi olarak nitelendirilen modellerine 90 Gün içerisinde Android 5.0 Lollipop Güncellemesi vereceğini açıklayan HTC firması güncelleme listesini şimdilik 4 modeller sınırlı tuttu.

Android L İşletim Sistemi veya Android 5.0 Lollipop İşletim Sistemi olarak resmileşen ve yavaş yavaş Akıllı Telefonlara yüklenmeye başlanılan yeni sürüme geçiş noktasında HTC 4 model dışında acele etmeme kararı aldı.

HTC One M7, HTC One Mini, HTC One M8 ve HTC One Mini 2 modellerine 90 Gün içerisinde Android 5.0 Lollipop Güncellemesi vereceğini açıklayan HTC firması diğer modellere ise Güncelleme verip vermeyeceği konusunda bilgi vermedi.

HTC’nin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Vereceği Cihazlar
HTC’nin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Vereceği Cihazlar

HTC’den Yeni Güncelleme Listesi Gelebilir

Tabi ki 4 model ile sınırlı bir güncelleme yapmayacağı kesin olan HTC firmasının 90 Günlük 4’lü Güncellemesi sonrasında 2015 başı gibi diğer HTC serileri için de bir liste yayına alınacak gibi görünüyor.

  HTC One İçin Android 4.2.2 Beklenenden Fazlasıyla Geliyor

Özellikle Orta – Üst Seviye cihazlar olarak pazara çıkan Yeni Desire serileri de Android 5.0 Lollipop Güncellemesi alacaktır diye düşünüyoruz.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status