HTC’nin Windows 8’li Modelleri 8X’ler Geliyor

HTC’nin Windows 8’li Modelleri 8X’ler Geliyor

HTC firması tarafından üretim planları yapılan Windows 8 İşletim Sistemini kullanan Akıllı Telefonların bilgileri 8X modelleri adı altında internete sızdırıldı. Nokia tarafından uzun süredir kullanılan Windows Phone serisinin geçtiğimiz günlerde Samsung firması tarafından da bazı cihazlarında kullanılacağı açıklanmıştı. Bu haber henüz sıcaklığını korurken HTC kanadından sızan 8X haberleri HTC firmasının da yakın dönemde Windows Mobile […]yorumlar.net

firması tarafından üretim planları yapılan İşletim Sistemini kullanan Akıllı Telefonların bilgileri 8X modelleri adı altında internete sızdırıldı.

Nokia tarafından uzun süredir kullanılan Windows Phone serisinin geçtiğimiz günlerde Samsung firması tarafından da bazı cihazlarında kullanılacağı açıklanmıştı. Bu haber henüz sıcaklığını korurken kanadından sızan 8X haberleri firmasının da yakın dönemde Windows Mobile ailesine yeni bir birey katacağını gösterdi.

One serisine benzer bir görselde olması beklenilen ve ismine HTC 8V veya HTC 8S gibi bazı yakıştırmalar yapılan bu yeni cihazlar hakkında elbette ki net ve kesin bir bilgi yok.

HTC 8X Windows 8 İşletim Sistemli Modelleri Geliyor
HTC 8X İşletim Sistemli Modelleri Geliyor

 

Ancak Twitter üzerinden paylaşılan bazı resimler ve verilen bilgiler yakın dönemde HTC Accord kod adı altında satışa sunulacak bir ürünü gösteriyor.

Verilen bilgilere göre Windows’a uyarlanmış Çift Çekirdekli bir işlemciye sahip olacak olan cihazın 8 MP’lik bir kamerası ve 4.3 inç lik bir ekranı bulunuyor.

Sözün özüne gelecek olursak yakın dönemde HTC firması da Windows Phone 8 İşletim Sistemi çıkaran firmalar arasında yerini alacak gibi görünüyor.

 

  HTC One Modeli Avea Bayilerinde Satışa Sunuldu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status