Huawei Ascend P6 Modelinin Türkiye Satışı ve Fiyatı Belli Oldu

Huawei Ascend P6 Modelinin Türkiye Satışı ve Fiyatı Belli Oldu

Huawei firmasının ülkemizde biraz gecikmeli de olsa satışa sunmaya hazırlandığı Huawei Ascend P6 modelinin Türkiye Satış Fiyatı belli oldu. 6,18 mm kalınlığında olması ile Dünyanın En İnce Telefonu olma özelliğini uzunca bir süre koruyan Huawei Ascend P6 modeli firma tarafından üretimi yapılan K3V2 serisi işlemci ailesini kullanıyor. ARM Cortex A9 mimarisini temel alan cihazda 4 […]firmasının ülkemizde biraz gecikmeli de olsa satışa sunmaya hazırlandığı Ascend P6 modelinin Türkiye Satış Fiyatı belli oldu.

6,18 mm kalınlığında olması ile Dünyanın En İnce Telefonu olma özelliğini uzunca bir süre koruyan Ascend P6 modeli firma tarafından üretimi yapılan K3V2 serisi işlemci ailesini kullanıyor.

ARM Cortex A9 mimarisini temel alan cihazda 4 Çekirdekli 1,5 GHz’lik hızda çalışan bir işlemci mevcut. Bu noktada da pazardaki birçok üst model ile kolayca rekabet edebilecek seviyeye gelmiş oluyor.

4,7 inçlik 720p HD IPS Ekran kullanan firma üründe 2 GB Ram, 8 MP arka ve 5 MP ön kamera ile birlikte karşımıza çıkıyor.

Huawei Ascend P6 Modelinin Türkiye Satışı ve Fiyatı Belli Oldu
Huawei Ascend P6 Modelinin Türkiye Satışı ve Fiyatı Belli Oldu

İnce ve zarif tasarımı ve renkleri ile birlikte özellikle Bayan kullanıcılar tarafından tercih edileceği düşünülen Huawei Ascend P6 modelinin Türkiye Satış Fiyatı ise 999 TL olarak belirlenmiş. Cihazın satışlarına ise 2013 Eylül ayı içerisinde resmi olarak başlanılacak.

 

  Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu Unvanı Vivo X3 Modeline Geçiyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status