Pasaport Kayıt İşlemleriHuawei Ascend P6’nın En Büyük Sorunu Panel Üretimi

Huawei Ascend P6’nın En Büyük Sorunu Panel Üretimi

Çin’li telefon devi Huawei tarafından üretilen ve Dünyanın En İnce Telefonu unvanını uzunca bir süre elinde tutan Ascend P6 için üretimde panel sıkıntısı yaşanmaya başladı. 10 Milyonluk satış adedini geride bırakmak üzere olan ve bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Huawei firması Ascend P6 modelinde kullandığı 4.7 inçlik Hücre İçi Dokunmatik Panelin üretimini yapan JDI firmasının üretim […]


’li telefon devi tarafından üretilen ve Dünyanın En İnce Telefonu unvanını uzunca bir süre elinde tutan Ascend P6 için üretimde panel sıkıntısı yaşanmaya başladı.

10 Milyonluk satış adedini geride bırakmak üzere olan ve bu kapsamda çalışmalarını sürdüren firması Ascend P6 modelinde kullandığı 4.7 inçlik Hücre İçi Dokunmatik Panelin üretimini yapan JDI firmasının üretim yavaşlatması sorunu ile karşı karşıya.

Üretim teknolojisi üzerinde yapılan bazı çalışma ve sorunlardan dolayı JDI firması tarafından talep edilen panellerin üretimini istenen zamanda tamamlayabilmiş değil. Bu durumda genel olarak satış rakamlarının düşmesine sebep oluyor.

440 Dolarlık satış fiyatı ile pazarının en fazla tercih edilen modellerinden birisi olan Huawei Ascend P6 modelinin ilk etapta 19 ülkede satışa çıktığını biliyoruz. Firmanın 2013 sonu hedefi ise 100 Ülkede toplamda 60 Milyonluk satış rakamına ulaşabilmek.

  Huawei TalkBand 3 Akıllı Saat Serisi Duyuruldu
Huawei Ascend P6’nın En Büyük Sorunu Panel Üretimi
Huawei Ascend P6’nın En Büyük Sorunu Panel Üretimi

Ancak gelen panel haberleri bu noktada firmanın üretimi yavaşlatmasına sebep olacak gibi görünüyor. Bu sebeple de kalan 3 aylık süreçte 50 Milyon adetlik ürün üretip üretemeyeceği sorusu gündeme gelmiş oluyor.

 

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status