Huawei firması Honor Markalı Ürünlerini Dora Üzerinden Satacak

Huawei firmasının alt markası olan Honor ürünlerinin Türkiye satışı için Distribütörlük anlaşması Dora ile imzalandı.

Huawei markasına ait olmasına rağmen özellikle pazara sunduğu yüksek donanımlı telefonları daha uygun fiyata son kullanıcıya ulaştıran Honor markası nihayet ülkemizde de resmi olarak satışa sunuluyor olacak.

Bu noktada da farklı distribütörler ile görüşmeler yapan Huawei Türkiye ekibi nihayet uzunca süredir farklı markalar için de distribütörlük çalışmaları yapan Dora firması ile anlaşma imzaladı.

Resmi olarak Huawei firması tarafından Yetkili Distribütör olarak belirlenen Dora firması Honor markasına ait modellerin Türkiye Satış Süreçlerini yönetiyor olacak.

 

Honor View 1010

 

Fiyat Konusu Oturtulursa Satış Rakamları Yüksek Olabilir

Huawei markasının kalitesine oldukça yakın olmasının yanında daha uygun fiyata ürünleri pazara sunan Honor markası eğer ülkemizde de rekabetçi bir fiyat politikası sunarsa ciddi satış rakamlarına erişebilir.

2013 yılında ilk olarak pazara çıkan firmanın özellikle gençler arasında ciddi bir talep gördüğü Fiyat Performans noktasında da oldukça rekabetçi ürünlere sahip olduğu bilinen bir gerçek.

Dora İletişim tarafından hangi ürünlerin Türkiye’de satışı yapılacak, ürünler ne zaman Türkiye Pazarına sunulacak, Fiyat Politikası nasıl olacak gibi soruların cevapları ise şimdilik boş bırakılmış durumda.

Ancak https://www.hihonor.com/tr/index.html adresine giriş yaptığımızda Honor View 10 ve Honor 7x modellerinin tanıtımlarının yapılmaya başlandığını görebiliyoruz.

Huawei firması Honor Markalı Ürünlerini Dora Üzerinden Satacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir