Huawei Honor 3 Modeli Resmen Duyuruldu

Huawei Honor 3 Modeli Resmen Duyuruldu

Huawei tarafından Global Pazarda satışı yapılan ve oldukça rağbet gören serilerinden olan Honor serisinin 3. üyesi Huawei Honor 3 modeli firma tarafından resmen doğrulandı. 4,7 inçlik IPS 720p HD ekrana sahip olan modelde 1.5 GHz’lik hızda çalışan Huawei üretimi K3V2 serisi 4 Çekirdekli bir işlemci kullanılmış durumda. İşlemcinin temelini ise Cortex A9 mimarisi oluşturuyor. Toza […]


tarafından Global Pazarda satışı yapılan ve oldukça rağbet gören serilerinden olan Honor serisinin 3. üyesi Honor 3 modeli firma tarafından resmen doğrulandı.

4,7 inçlik IPS 720p HD ekrana sahip olan modelde 1.5 GHz’lik hızda çalışan üretimi K3V2 serisi 4 Çekirdekli bir işlemci kullanılmış durumda. İşlemcinin temelini ise Cortex A9 mimarisi oluşturuyor.

Toza ve Suya Dayanıklı bir model olarak üretilen Honor 3 modeli IP55 ve IP57 sertifikalarını alarak bunu Uluslararası Pazarda da resmi olarak kanıtlamış durumda.

2 GB Ram, 8 GB Dahili Depolama alanı kullanılan modelde Micro SD Kart girişi de unutulmamış durumda. 13 MP Arka ve 1.3 MP ön kameraya sahip olan Huawei Honor 3 modeli Android 4.2.2 Jelly Bean İşletim Sistemi ile son kullanıcıya sunulacak gibi görünüyor. Android 4.3 Güncellemesi için ise henüz bir açıklama yapılmamış durumda.

  Huawei P8Max Modelini Tanıtıldı
Huawei Honor 3 Modeli Resmen Duyuruldu
Huawei Honor 3 Modeli Resmen Duyuruldu

Kendi ara yüzü olan Emotion 1.6 ile kullanıcıya sunulacak olan modelde Wi-Fi, Bluetooth 3.0, 2230 mAh’lik batarya sunulmuş durumda. 138 gr ağırlık ve 9,9 mm kalınlık ile gelecek olan model 300 Dolar seviyesindeki bir fiyattan satışa çıkacak.

Huawei Honor 3 modelinin Türkiye satışı ise 1000 TL civarında bir rakamdan olacak gibi görünüyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status