Pasaport Kayıt İşlemleriHuawei Honor X3 Tablet PC İçin Geri Sayım Başladı

Huawei Honor X3 Tablet PC İçin Geri Sayım Başladı

Akıllı Telefon pazarında yakaladığı ivmeyi Tablet PC pazarında da yakalamak isteyen Huawei firmasının yeni ürünü Huawei Honor X3 yolda. 5 Ocak 2016 tarihinde Las Vegas’ta tanıtımı yapılması beklenilen Huawei Honor X3 modelinin Teknik Özellikleri de sızmaya başladı. Sızıntılara göre oldukça başarılı bir donanımsa sahip Tablet PC serisi pazara çıkacak. İşte Honor X3 serisinin teknik özellikleri. […]


Akıllı Telefon pazarında yakaladığı ivmeyi Tablet PC pazarında da yakalamak isteyen firmasının yeni ürünü Honor X3 yolda.

5 Ocak 2016 tarihinde Las Vegas’ta tanıtımı yapılması beklenilen Honor X3 modelinin Teknik Özellikleri de sızmaya başladı.

Sızıntılara göre oldukça başarılı bir donanımsa sahip Tablet PC serisi pazara çıkacak. İşte Honor X3 serisinin teknik özellikleri.

 

Huawei Honor X3 Teknik Özellikleri

Cihazda Kirin 950 serisi bir chipset ve MALİ T880 serisi bir GPU kullanarak performans noktasında başarılı olmasını sağlayan Huawei firması 4 GB Ram Bellek ve 64 GB Dahili Depolama Alanı ile de pazardaki Güçlü Tablet PC modellerinden birisini ortaya koymuş durumda.

6.2 inçlik bir ekrana sahip olması ve 1600*2560 piksel değerinde 2K Ekran ile kullanıcı karşısına çıkması beklenilen modelin 20 veya 21 MP değerinde bir Arka Kameraya ve 8 MP değerinde bir Ön Kameraya sahip olması bekleniyor.

Android 6.0 Marshmallow İşletim Sistemi sürümüne sahip olması beklenilen modelin küçük bir performans canavarı Tablet PC serisi olacağı verilen bilgiler arasında.

 

Huawei Honor X3 Tablet PC Teknik Özellikleri
Huawei Honor X3 Tablet PC Teknik Özellikleri

 

Huawei Honor X3 Satış Fiyatı

Teknik Özelliklere bakıldığında Huawei Honor X3 serisinin ne denli üst bir seviyede olacağı ortaya çıkıyor.

Henüz resmi bir Özellik ve Fiyat bilgisi olmasa da Çin’in önemli sızıntı kaynaklarından birisi olan GizmoChina tarafından yapılan açıklamaya göre ürünün fiyatı 400 Dolar cihazında olacak.

Temel olarak bakıldığında Akıllı Telefonlardan pek bir eksiği olmayan cihazın sadece Sim Kart Desteği yok.

400 Dolarlık bir fiyattan pazara girmesi durumunda ülkemizde 1.500 TL seviyesi gibi bir fiyattan alıcı bulması beklenebilir.

 

Huawei Honor X3 Tablet PC İçin Geri Sayım Başladı
Huawei Honor X3 Tablet PC İçin Geri Sayım Başladı

 

Bu Fiyattan Ülkemizde Alıcı Bulması Zor

Ancak bir kademe daha üstüne çıkıldığında Samsung Galaxy A9 serisinin de aynı dönemde pazara girecek olması, 6 inçlik ekranı ve Telefon Özellikleri ile de kendisini daha fazla ön plana çıkaracağı düşünüldüğünde en azından Türkiye bazında Huawei Honor X3 yerine Samsung Galaxy A9 almanın daha mantıklı olacağı gerçeği bizleri karşılıyor.

Bakalım Huawei firması yarın yapacağı lansman sonrasında Huawei Honor X3 modeli için nasıl bir Satış ve Fiyat Politikası belirleyecek.

 

  Telefon Özellikli 7 İnçlik Huawei MediaPad 7 Vogua Modeli Tanıtıldı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status