Huawei Kadıköy Teknik Servis ve Ürün Satış Merkezi Açılıyor

Huawei Kadıköy Teknik Servis ve Ürün Satış Merkezi Açılıyor

Huawei firması 19 Ekim tarihinde ürün satışı, 21 Ekim tarihinde ise teknik servis hizmeti sunacağı Huawei Kadıköy Teknik Servis ve Satış Merkezinin açılışı yapacak.


Huawei firması 19 Ekim tarihinde ürün satışı, 21 Ekim tarihinde ise teknik servis hizmeti sunacağı Huawei Kadıköy Teknik Servis ve Satış Merkezinin açılışı yapacak.

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Teknik Servis ve Satış Ağını genişletmeyi planlayan Huawei firması bu kapsamdaki adımlarından birisini de Kadıköy’de atıyor.

Firma açılacak olan merkez üzerinden hem Ürün Satışı hem de Ürün tamiri hizmetlerini son kullanıcıya sunuyor olacak.

 

Huawei Kadıköy Teknik Servisi (2)

 

Açılışa Özel Fiyat İndirimler

Huawei kullanıcılarının teknik servis hizmetlerinden daha rahat ve hızla yararlanabilmeleri için Huawei, İstanbul Anadolu yakasında teknik servis ağını geliştiriyor. İstanbul Kadıköy’ün en önemli caddelerinden olan Söğütlüçeşme Caddesi 25 numarada açılışa hazırlanan üç katlı Huawei Kadıköy Teknik Servis Merkezi, 21 Ekim Cumartesi gününden itibaren hizmete başlayacak. Merkezi’nde aynı zamanda 19 Ekim itibariyle ürün satışına da başlanacak.

Açılış günü ve haftasonunda Y9 Prime 2019 model telefonlar 100 TL, P30 lite ve P30 Pro model telefonlar ise 500 TL indirim avantajları ile tüketicilere sunulacak.

 

Huawei Kadıköy Teknik Servisi (3)

 

Huawei Servis Günlerini Kaçırmayın

Her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen Huawei Servis Günleri, Kadıköy Servis Merkezi’nde de geçerli olacak. Her türlü telefon onarımında 100 TL’ye varan indirimler Huawei sahiplerini bekliyor. Eğer bu günler tatil ise veya servisler kapalı ise gelecek ilk gün aktivite devam ediyor.

Huawei Servis Günleri, ayda bir kere teknik servise kendisi gelip cihazı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli oluyor. Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını doğrudan Huawei teknik servisine getirdiklerinde, yalnızca 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

Bu kampanyaya katılan Huawei Teknik Servisi adreslerine, kullanıcılar Huawei cihazlarındaki HiCare uygulamasından veya internet sitesinden (https://consumer.huawei.com/tr/support/service-day/) erişebilirler.

Teknik servis hizmeti alan kullanıcılara ayrıca güncel modeller için stoklarla sınırlı olarak ücretsiz ekran koruyucu film de hediye ediliyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status