Huawei Mate 10 Pro Modelinin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Huawei firmasının yeni Amiral Gemisi Huawei Mate 10 Pro modelinin Türkiye Satış Fiyatı resmi olarak duyuruldu.

Geçtiğimiz günlerde serinin en alt modeli olan Huawei Mate 10 Lite modeli 2.199 TL’lik bir fiyatlandırma ile satışa çıkmış ve mağazalar ile internet sitelerinden satın alınabilir hale gelmişti.

Şimdi ise 4 farklı Mate 10 modelinden ülkemize gelecek olan ikinci ve son model olan Huawei Mate 10 Pro modelinin Türkiye Satış Fiyatı resmi olarak duyuruldu.

Huawei Mate 10 Pro - Batarya

Huawei Mate 10 Pro 4.399 TL’den Satılacak

Huawei Türkiye Garantisi altında resmi olarak ülkemizde satışa çıkacak olan Huawei Mate 10 Pro modelinin satış fiyatı 4.399 TL olarak belirlendi.

Son dönemde özellikle 4.000 TŞ altındaki bir fiyattan satışa çıkacağı konuşulan modelin artan döviz kurlarına bağlı olarak 4.000 TL üstündeki bir fiyattan satışa çıktığı düşünülüyor.

Rekabet noktasında ise Note 8 ve iPhone X gibi modellerden daha uygun bir fiyata sahip olsa da halen en büyük rakipleri olan Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus modelleri eşdeğer bir fiyattan pazara çıkmış durumda.

Bu sebeple de modelin pazarda nasıl bir satış rakamı yakalayacağı şu aşamada bir soru işareti.

Huawei Mate 10 Pro - İşlemci

Resmi Satış 4 Aralık 2017 Tarihinde Başlayacak

Huawei Türkiye tarafından fiyat duyurusu yapılan Mate 10 Pro modeli resmi olarak 4 Aralık 2017 tarihinde ülkemizde satışa çıkmış olacak.

Mate 10 Lite modelinde olduğu gibi Teknoloji Mağazaları ve Online Satış Kanalları ile satışına başlanacak olan modelin ilk etapta ciddi bir ilgi görmesi bekleniyor.

Ancak bu ilginin satışa dönüşüp dönülmeyeceğini zamanla görüyor olacağız.

Huawei Mate 10 Pro Modelinin Türkiye Fiyatı Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir