Huawei Mate 20 Lite Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Huawei Mate 20 Lite Kullanıcı Yorumları, cihazla alakalı olarak Soru, Sorun, Şikayet ve Önerileri sizler için bir araya getirdik.

Huawei Mate 20 Lite modeli son dönemde ülkemizde oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlanmış olan modellerden bir tanesi olması sebebiyle Kullanıcı Yorumları da ciddi anlamda önemli hale gelmiştir.

Bu sayfa üzerinden gelecek olan Huawei Mate 20 Lite Kullanıcı Yorumları cihazı satın almak isteyen ancak kafasında halen soru işareti olan kullanıcılar için de karar verme aşamasında çok fazla şey sunacaktır.

 

Huawei Mate 20 Lite Akıllı Telefon

 

Huawei Mate 20 Lite Sıkça Sorulan Sorular

Huawei Mate 20 Lite modeli ile alakalı olarak sıkça sorulan, sorulması muhtemel olan soruları sizler için bir araya getirdik.

 

Huawei Mate 20 Lite Modelinde Görüntülü Görüşme Desteği Var mı?

3. Parti Uygulamalar ile (WhapsApp, Viber, Skype, Google Duo, Messenger) internet üzerinden Görüntülü Görüşme yapabilirsiniz.

 

Suya ve Toza Dayanıklı mı?

Cihazda IP sertifikası yoktur. Suya ve Toza Dayanıklı değildir.

 

FM Radyo Mevcut mudur?

Evet. Huawei Mate 20 Lite modelinde FM Radyo mevcuttur.

 

Kablosuz Şarj Desteği Var mı?

Mate 20 Lite modelinde Kablosuz Şarj Desteği bulunmamaktadır.

 

Huawei Mate 20 Lite Modelinin Türkiye Satış Fiyatı Nedir?

Mate 20 Lite modeli bu yazıyı kaleme aldığımız sırada 2.500 TL seviyesinden bir fiyat üzerinden satılmakta idi. (11 Ocak 2019)

Ancak Güncel Satış Fiyatları için Google üzerinden küçük bir araştırma yapmanız daha doğru ve güncel verilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Huawei Mate 20 Lite

 

Huawei Mate 20 Lite Kullanıcı Yorumları

Mate 20 Lite modeli ile alakalı olarak kullanıcılardan gelen Olumlu ya da Olumsuz Yorumlar özellikle cihazı satın almayı planlayanlar için oldukça önemli bir karar verme etkenidir.

Bu sebeple de sizlerden gelecek olan yorumlar gerek bizler için gerekse de cihazı satın almayı planlayan müstakbel Mate 20 Lite kullanıcıları için çok önemlidir.

 

 

Huawei Mate 20 Lite Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler

Mate 20 Lite modeli ile alakalı olarak yaşadığınız tüm Sorunları, Soruları ve Şikâyetleri bizlere YORUM sekmesi üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Bu sayede cihazla alakalı olarak ortaya çıkan herhangi bir kronik sorun var mı, kullanıcılar hangi noktalarda sorun veya sıkıntı yaşıyorlar bizim de görme imkânımız olacaktır.

Editörlerimiz tüm yorumları inceledikten sonra veriler ve eldeki bilgiler ışığında size destek olmaya çalışacak ve yorumunuza cevap yazacaktır.

Huawei Mate 20 Lite Kullanıcı Yorumları (Soru, Sorun, Şikâyet ve Öneriler)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Telefonu alalı 6 ay oldu.tam dolu başucuma bırakıyorum sabah 20 şarj kalmış. Günde 3 defa şarja takıyorum.tüm özelliklerini kapattım yine tırt. Ben düştüm siz düşmeyin.

    Cevapla
    • Cihazdaki batarya kullanım değerlerine bakın. Uygulamalardan birisi muhtemelen cihazı aşırı yoruyor.
      Hatta en kestirmesi varsa son gelen diğer güncellemeleri de yapın, Verileri yedekleyin, Google hesaplarını kaldırın, Cihaza Hard Reset atın.