Huawei P10 Türkiye’de Huawei Watch 2 Hediyesi İle Satışa Çıkacak

Huawei P10 modelinin Türkiye Satış Fiyatı resmi olarak açıklanırken ürünün Ön Sipariş Sürecinde siparişini veren kullanıcılara Huawei Watch 2 Akıllı Saat Hediye edilecek.

Kendi işlemcisi, Leica imzalı Çift Arka Kamerası ve üst düzey özellikleri ile dikkat çeken Huawei P10 modelinin yakın dönemde satışa çıkacağı bilgisi pazara verilirken ürüne Ön Sipariş Sürecinde sahip olan kullanıcılara da Samsung Gear S3 Frontier modeline benzerliği ile dikkat çeken Huawei Watch 2 Akıllı Saat hediye edilecek.

Ürünlerin Nisan ayı içinde satışa çıkması beklenirken Akıllı Saat Hediyesinin ne kadar sürdürüleceği, firmanın Ön Sipariş süreci sonrasında da hediye sürecine devam edip etmeyeceği şu aşamada net değil.

 

Huawei P10 Akıllı Telefon Modeli

 

Huawei P10 ve Huawei Watch 2 Satış Fiyatları

Huawei Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre Huawei P10 modeli ülkemizde 3.599 TL gibi bir fiyattan satışa sunulacak.

Huawei Watch 2 modeli ise 1.699 TL’lik fiyat etiketi ile ülkemizdeki alıcılara ulaşmaya başlayacak.

Ön Sipariş sürecinde Huawei P10 satın alanlar ise hiçbir ek ödeme yapmadan Huawei Watch 2 modeline sahip olabilecekler. Yani aslında telefon 1.900 TL gibi bir rakama kullanıcıya gelmiş olacak.

 

Huawei Watch 2 Akıllı Saat Modeli MWC 2017 Öncesi Sızdırıldı

 

Telefon Fiyatları Yükselmeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz sene Amiral Gemisi olarak nitelendirilen Huawei P9 modelini 2.000 TL seviyesinde konumlandıran firma şimdi de Huawei P10 için fiyatı 3.000 TL seviyesine çekmiş durumda.

Aynı şekilde geçtiğimiz sene 3.600 TL’den Amiral Gemisi Note 7 modelini duyuran Samsung firması bu sene Samsung Galaxy S8 için 4.400 TL ve 5.000 TL gibi iki rakam belirledi.

Artan dolar kuru, eklenen vergilerin fazlalığı, maliyetlerin artması ve firmaların artık Eski Modellerin Fiyatlarını Düşürmek yerine Yeni Modelleri Daha Üst Fiyatlardan satmaya başlamaları bu yüksek fiyatların da tetikleyicisi konumuna gelmiş durumda.

Bakalım Huawei P10 modeli bu fiyat seviyesinde gerek Ön Siparişte Huawei Watch 2 modeli ile gerekse de Ön Sipariş Sonrasında tek başına ülkemizde nasıl bir satış grafiği yakalayabilecek.

Huawei P10 Türkiye’de Huawei Watch 2 Hediyesi İle Satışa Çıkacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir