Huawei P8Max Modelini Tanıtıldı

Yazı İçinde Bulabileceğiniz Bilgiler Neler?

Huawei P8 serisinin çok fazla talep görmesi sonrasında Çinli Üretici tarafından Huawei P8Max modeli resmi olarak satışa sunuldu.

Uzun pil ömrü, ”Işık İzi Modu” özelliğine sahip kamerası, göz alıcı tasarımı ve benzersiz ses kalitesiyle, Huawei’nin yeni büyük ekranlı akıllı telefonu, 2015’in en çok ses getiren mobil ürünlerinden biri olmaya aday.

Huawei P8max, 16:9 ekran oranıyla en iyi görsel deneyim için tasarlandı. Buna ek olarak, devasa 4.360 mAh’lik pili ve Huawei’nin yenilikçi enerji tasarruf teknolojisi ile uzun soluklu pil ömrü de garanti.

15 saatten fazla kesintisiz olarak çevrimdışı video izleyebileceğiniz Huawei P8max, 5+13MP kamera kombinasyonu ile geliyor. P8max’ın arka kamerasında kullanılan profesyonel düzeydeki optik görüntü sabitleme teknolojisi, (D-SLR ürünlerinde kullanılan sistemle benzer şekilde) ve çift tonlu flaş desteği sayesinde, gece fotoğraflarında gerçeğe en yakın renkleri kolayca yakalayacaksınız.

Telefon ayrıca, ışık izi ve özel video modları ile kullanıcıların yaratıcılıklarını sonuna kadar kullanmalarına olanak sağlıyor.

Huawei P8Max
Huawei P8Max

Daha Büyük Ekran, Daha Büyük Pil ve Daha Büyük Hayaller

Huawei, P8max ile ilk kez bir mobil telefonda 6,8 inç JDI ekran kullanıyor. Bu aynı zamanda, bugüne kadar bir mobil telefonda kullanılan en geniş Full HD ekran. 16:9 geniş ekran, cihazın daha ince bir yapıya sahip olmasını ve kolayca taşınmasını sağlıyor.

Telefon ayrıca sahip olduğu kullanışlı yatay görüntüleme moduyla, kullanıcıların doğru görüş açısıyla en iyi okuma deneyimini yaşamalarını sağlarken renk geliştirme teknolojisi de bu görselliğe önemli oranda katkı sağlıyor.

Huawei P8max’ın 6,8 inç’lik geniş ekranı ve sahip olduğu 4.360 mAh’lik güçlü bataryası, 6,8 mm’lik bir kasa içine yerleştirildi. Huawei’nin üstün güç tasarruf teknolojisi sayesinde, uzun süreli kullanım sunan P8max ile 10 saat boyunca online video izlemeniz mümkün.

Huawei P8Max
Huawei P8Max

Benzersiz Fotoğraf Performansı ile Yaratıcılığınızı Konuşturun

Huawei P8max, 5+13MP kamera kombinasyonu ile geliyor. Arka kamerada yer alan “Görüntü İşleme Özelliği” ile 13 MP’lik “Optik Görüntü Sabitleme Özelliği”, gece saatlerinde dahi en iyi görsel sonuçları elde etmenizi sağlıyor.

Huawei P8max’ın optik görüntü sabitleyicisi, diyafram zamanlayıcısını 2 – 3 derece yavaşlatarak daha parlak ve net görüntülere imza atıyor. Üstelik çift tonlu flaş sayesinde, fotoğrafa daha gerçekçi biçimde yansıyan renklerle, düşük ışıkta da net ve göz alıcı görsellere sahip olmanızı sağlıyor.

Huawei P8max, ışık işleme fonksiyonu ve en iyi çekimleri sonradan düzenlemeye gerek kalmadan yapabileceğiniz video çekim fonksiyonu sayesinde, profesyonel kamera deneyimini cebinize getiriyor. P8max’ın geniş ekranı aynı zamanda selfie, panoramik, yüz odaklı ve hızlı çekim gibi farklı modlar için de ideal. Bu da demek oluyor ki elinizde bir P8max varsa, sanatsal fotoğraflar çekmek için tek yapmanız gereken doğru anı beklemek.

Sıradan telefonlardaki ışık düzenleme fonksiyonunun aksine, Huawei P8max gerçek zamanlı ön izleme imkânı ve manuel olarak kontrol edilebilen pozlama imkânı sunuyor. Cihazın optik görüntü sabitleme özelliği, tripoda ihtiyaç duymadan en iyi kareleri elde etmenizi sağlarken, benzersiz “Yönetmen Modu”, kullanıcıların çektikleri kaliteli filmleri anında paylaşmalarına imkân tanıyor. Huawei’nin akıllı telefonu aynı zamanda üç farklı akıllı telefonu kontrol ederek, özel bir çekim grubu oluşturmanızı ve farklı açılardan çekim yapabilmenizi sağlıyor. Artık kolaylıkla, gerçek bir aksiyon sahnesini, hiçbir ek düzenlemeye ihtiyaç duymadan çekebilirsiniz.

Huawei P8max’ın en belirgin karakteristik özelliği, yüzde 94 metal malzemeden üretilen yekpare arka yüzeyi. Cihazın gövdesi, havacılık sektöründe kullanılan standartlarda alüminyum bloklardan üretildi.

Huawei P8max, aşırı ısınmanın önüne geçmek için sektörün en iyi ısı dağıtım çözümünü kullanıyor. Birçok standart telefonda magnezyum alaşım kullanılırken, P8max, günümüzün lüks otomobillerinde de kullanılan DX19 yüksek ısı iletim teknolojisine sahip. Bu termal alaşım, iletkenlik derecesi açısından paslanmaz çelikten 9 kat, alüminyumdan ise 3,8 kat daha hızlı.

Huawei P8Max
Huawei P8Max

 

Hayatınızı Kolaylaştıracak Seçkin Uygulamalar: Kablosuz Projektör, Bluetooth Baskı ve Daha Fazlası

Huawei P8max, Bluetooth baskı, kablosuz projektör ve GPS’in de dâhil olduğu üretkenlik odaklı uygulamalarla donatıldı. Huawei P8max, kullanıcılarının e-postalarını kolayca yönetmeleri, dokümanlarını düzenlemelerini ve diğer ofis işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için ideal.

P8max ayrıca yenilikçi bir tasarımla üretilen deri kapağının özel olarak konumlandırılmış delikleriyle, gelen aramaları ve uyarıları anında kapağı açmadan yönetmenizi sağlıyor. Deri kapak, bekleme modu desteğiyle de P8max için mükemmel bir aksesuar olma özelliğine sahip.

Huawei P8max, Türkiye’nin de dâhil olduğu 30’dan fazla ülkede satışa sunulacak.

Huawei P8Max
Huawei P8Max

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/huawei-yeni-nesil-buyuk-ekranli-akilli-telefonu-p8maxi-tanitti-27383.html

Huawei P8Max Modelini Tanıtıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir