Huawei ve Nokia Arasındaki Yakınlaşma Artıyor

Huawei ve Nokia Arasındaki Yakınlaşma Artıyor

Son dönemde özellikle Avrupa ve Amerika kıtasındaki yoğun reklamları ve satışları ile Çin tekelinden çıkmayı başaran Huawei firması şimdi de gözünü Nokia firmasına dikmiş durumda. Özellikle yurtdışı satışlarında genellikle Çin Malı algısından dolayı müşteri çekmekte zorlanan Huawei firması bu algıyı yıkamayacağını anlayınca işi daha kolay bir yolda çözme düşüncesi içerisine girdi. Bu kapsamda zaten son […]yorumlar.net

Son dönemde özellikle Avrupa ve Amerika kıtasındaki yoğun reklamları ve satışları ile Çin tekelinden çıkmayı başaran firması şimdi de gözünü firmasına dikmiş durumda.

Özellikle yurtdışı satışlarında genellikle Çin Malı algısından dolayı müşteri çekmekte zorlanan firması bu algıyı yıkamayacağını anlayınca işi daha kolay bir yolda çözme düşüncesi içerisine girdi.

Bu kapsamda zaten son dönemde zor günler geçiren firması ile görüşmelere başlayan firması bu konuda epey ilerlediklerini de Ascend P6 modelinin tanıtımında dile getirdi.

Yakın dönemde Huawei firmasının kendi markası yerine markası altında satışa başlaması aslında pek de sürpriz olmayacaktır.

 

Huawei ve Nokia Arasındaki Yakınlaşma Artıyor
Huawei ve Nokia Arasındaki Yakınlaşma Artıyor

 

 

Ancak Huawei firması ile Nokia firması arasındaki bu satış görüşmeleri olumlu sonuçlanırsa bundan en fazla zararı sanıyorum ki Microsoft firması alacaktır.

Şu aşamada İşletim Sistemini ayakta tutan Nokia Lumia serisinin satışları. Huawei ise daha çok ile ürünler üreten bir firma.

Bakalım neler olacak.

 

  Huawei P8 Modeli Tanıtıldı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status