Huawei Watch 2 Akıllı Saat Modeli MWC 2017 Öncesi Sızdırıldı

Huawei Watch 2 Akıllı Saat Modeli MWC 2017 Öncesi Sızdırıldı

MWC 2017 kapsamında Huawei firması tarafından tanıtılması beklenen Huawei Watch 2 Akıllı Saat modelinin görselleri basına sızdırıldı.


MWC 2017 kapsamında firması tarafından tanıtılması beklenen Watch 2 modelinin görselleri basına sızdırıldı.

Bir önceki seriye göre tasarımsal anlamda birçok iyileştirmenin yapıldığı Watch 2 serisi Spor Modeller arasında kendisine ciddi bir yer edinecek gibi görünüyor.

Yeni tasarım ile daha önce Samsung Gear S3 modelinin başardığı gibi Klasik Saatlere daha fazla benzetilmiş durumda. Bu sayede de kullanıcı tercihlerini etkilemesi bekleniyor.

 

Huawei Watch 2 Akıllı Saat Modeli MWC 2017 Öncesi Sızdırıldı

 

Nano-Sim Kart Girişi Yer Alıyor

Huawei Watch 2 modelinin sızan görsellerine göre saat üzerinde Nano Sim Kart Girişi yer alıyor. Yani cihaza direkt olarak sim kart takabilmeniz mümkün olacak.

Direkt olarak saat üzerinden Arama Yapma – SMS Atma gibi özelliklerin yer alması beklentileri oluşmuş durumda. Ancak bu özelliğin duyurusu yapılacak tüm Huawei Watch serisinde olup olmayacağı netleşmemiş durumda.

Android Wear 2.0 İşletim Sistemine sahip olacak olan modelin donanımsal anlamda da yazılımsal anlamda da Huawei tarafından ciddi bir geliştirme süreci sonrasında hazırlandığı gelen bilgiler arasında.

Huawei Watch 2 Akıllı Saat Modeli

  Huawei P9 Lite Mini Teknik Özellikler ve Kullanıcı Yorumları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status