Huawei’nin 3 Aylık Satış Hedefi 20 Milyon Adet Akıllı Telefon

Çin merkezli olarak hayatımıza giriş yapan ve Dünyanın 6. Büyük Akıllı Telefon Üreticisi olma unvanını elinde tutan Huawei firması 2013 senesinin son çeyreğinde 20 Milyon Adet Akıllı Telefon satma hedefine hızla ilerliyor. 2013 yılını 55 Milyon Adetlik bir satış ile kapamak isteyen Huawei firması bu noktada tüm gücüyle pazarlama ve satış kanallarına yüklenmiş durumda. Bu […]


Çin merkezli olarak hayatımıza giriş yapan ve Dünyanın 6. Büyük Akıllı Telefon Üreticisi olma unvanını elinde tutan firması 2013 senesinin son çeyreğinde 20 Milyon Adet Akıllı Telefon satma hedefine hızla ilerliyor.

2013 yılını 55 Milyon Adetlik bir satış ile kapamak isteyen firması bu noktada tüm gücüyle pazarlama ve satış kanallarına yüklenmiş durumda. Bu sayede 2014 senesine girişte Dünya Sıralamasında da bir adım daha ileriye gitmeyi hedefliyor.

Ascend P6 modeli ile oldukça iyi bir satış rakamı yakalayan firmanın bu modelde 10 Milyon adetlik satış barajını 2013 bitmeden aşması bekleniyor.

Ülkemizde de ilk etapta Vodafone ve Turkcell markalı cihazlar ile kendisini gösteren Huawei firması Çin Malı algısına rağmen pazarda kendi ismi ile de oldukça başarılı satışlara imza atmaya başladı.

  Huawei’den 6.1 İnçlik Ekrana Sahip Huawei Ascend Mate Duyuruldu

Özellikle Operatör Kampanyaları ve İnternet Satış Mağazaları tarafından oldukça cazip kampanyalar ile satışa sunulan Huawei ürünleri satışta da giderek artan bir grafiğe ulaşmış durumda.

Huawei’nin 3 Aylık Satış Hedefi 20 Milyon Adet Akıllı Telefon
Huawei’nin 3 Aylık Satış Hedefi 20 Milyon Adet Akıllı Telefon

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status