Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi Huawei Mulan Yolda

Çinli Üretici Huawei tarafından 2014 yılının Üst Düzey Modelleri ile rekabet edebilecek seviyede özelliklere sahip Huawei Wulan modeli pazara sürülmeye hazırlanıyor.

HTC One M8, Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z2 ve LG G3 gibi modellerin pazarda ses getirmesinin ardından Huawei firması da 2014 Amiral Gemisini pazara sürmek için çalışmalara başladı.

 

Huawei Wulan İle 8 Çekirdekli İşlemci Kullanıcıya Sunulacak

Huawei tarafından artık yeni modellerinde kullanılması beklenilen HiSilikon Serisi işlemciler ile artık Huawei Amiral Gemileri 8 Çekirdekli olarak satışa çıkacak.

HiSilikon Kirin 920 serisi 1.3 Ghz’lik 8 Çekirdekli bir işlemci ile pazara çıkması beklenilen Huawei Mulan serisinde Android 4.4.2 Kit Kat İşletim Sistemi, 3 GB Ram ve 16 GB Dahili Depolama Alanı kullanılması bekleniyor.

1920*1080 piksel Full HD Çözünürlüğe sahip olacağı düşünülen Mulan serisinin 4.9 inçlik bir ekran ile pazara çıkacağı düşünülüyor.

Huawei Wulan
Huawei Wulan

AnTuTu Testlerinde Rakiplerini Ezmiş Durumda

Her ne kadar Android İşletim Sistemi için AnTuTu ve Diğer Testler pek gerçekçi bilgi vermiyor olsa da Huawei Mulan serisinin henüz pazara sürülmemiş olmasından dolayı tek tutar incelemesi AnTuTu Testleri oluyor.

Testlerde 37,999 gibi bir puan almayı başaran Huawei Mulan serisi bu anlamda HTC One M8 ve Samsung Galaxy S5 gibi cihazlardan daha yüksek puan almış oluyor.

Huawei Wulan AnTuTu
Huawei Mulan AnTuTu

Huawei Honor Modeli de Yolda

Huawei tarafından Wular serisinin bir alt serisi olarak pazara sürülmesi beklenilen Orta Seviye Akıllı Telefon modeli olan Huawei Honor’da yola çıkmış durumda.

Huawei firmasının bu iki modeli yapacağı bir etkinlik ile duyurması ve Amiral Gemisi ile Orta Seviyesi cihazları Uygun Fiyattan Satışa Sunması bekleniyor.

Bakalım Huawei Mulan ve Huawei Honor serisi ne zaman ve ne kadarlık bir fiyattan satışa çıkacak.

Huawei Honor
Huawei Honor

Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi Huawei Mulan Yolda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir