IFA 2012 Etkinliği İle Hayatımıza Giren Akıllı Telefonlar

IFA 2012 Etkinliği İle Hayatımıza Giren Akıllı Telefonlar

Berlin’de yapılan 2012 IFA Etkinliği ile tanıtılan yeni teknolojiler ve birbirinden farklı özelliklere sahip ürünler arasından sizler için Akıllı Telefonları bir kenara ayırdık ve sıraladık. Fuar öncesinde basına sızan yada sızmayan birçok ürün fuar sırasında direkt olarak kullanıcıları ve medya ile paylaşıldı. Birçok zaten bildiğimiz ürünün yanında yeni ürünlerin tanıtımları da yapılıunca IFA 2012 oldukça […]


Berlin’de yapılan 2012 IFA Etkinliği ile tanıtılan yeni teknolojiler ve birbirinden farklı özelliklere sahip ürünler arasından sizler için Akıllı Telefonları bir kenara ayırdık ve sıraladık.

Fuar öncesinde basına sızan yada sızmayan birçok ürün fuar sırasında direkt olarak kullanıcıları ve medya ile paylaşıldı. Birçok zaten bildiğimiz ürünün yanında yeni ürünlerin tanıtımları da yapılıunca IFA 2012 oldukça eğlenceli ve bilgilendirici geçti diyebiliriz.

Apple firmasının dahil olmadığı furada Nokia, Samsung, LG gibi firmalar Windows Phone 8 ve Android İşletim Sistemine sahip cihazları bir bir açıkladılar. Rekabet ise asıl 12 Eylül 2012 tarihine kaldı.

IFA 2012 fuarına kısa bir Mobil Tur yapmaya ne dersiniz…

 

IFA 2012 Fuarında Öne Çıkan Cihazlar
IFA 2012 Fuarında Öne Çıkan Cihazlar

 

 

  Samsung Galaxy Note 2 (N7100) Özellikleri ve Yorumlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status