IKEA Oyuncuları Hedefleyen Özel Gamer Aksesuarlarını Pazara Sürecek

İsveç merkezli bir mobilya üreticisi olan IKEA oyuncuları hedefleyen özel Gamer Aksesuarlarını pazara sürmek üzere. Firmanın oyuncular için ürettiği mobilya ürünlerinden sonra farklı aksesuarlar ile de pazara giriş yapması bekleniyor.

Uygun fiyatlı ve demonte yapılı ürünleri ile tüm dünyada ve ülkemizde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran IKEA aynı zamanda ürettiği farklı tasarımlar ile de müşterilerini memnun eden bir firma.

Firmanın yeni dönemde hedefleri arasında ise küçük daireler için üretilecek olan Robotik Mobilyalar ve oyun severleri hedefleyen Gamer Aksesuarları olacak.

 

IKEA Oyuncu Aksesuarları Üretecek

 

Hayatı Kolaylaştıracak Oyuncu Ürünleri Pazara Sürelecek

IKEA firmasının  üst düzey yöneticilerinden olan Michael Nikolic konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Bu grubun (oyuncular) özel ihtiyaçlarını, gerektiği kadar görmediğimiz doğru. Oyuncuları çevreleyen birçok efsane ve yanlış anlamalar var. Aslında oyun oynamak bazı kişiler için tam zamanlı bir iş.” ifadelerini kullandı.

Şirketin şu ana kadar dokulu tuş başlıkları, mouse kablosu tutucu ve bilek bandı ürünlerinin prototiplerini ürettiği gelen haberler arasında. Firmanın sadece bu aksesuarlar ile sınırlı kalmayacağı ve ar-ge çalışmalarının farklı ürünler üzerinden de devam ettiğini de belirtelim.

 

IKEA Oyuncu Aksesuarları

 

Oyuncular Her Sektörün Hedefine Girmeye Başladı

Gamer Ürünleri ya da Oyuncu Ürünleri olarak bilinen ürünler yavaş yavaş her sektörün hedeflediği ürünler arasına girmeyi başardı.

Notebook ve Masaüstü Bilgisayar pazarında yaşanan düşüş sonrasında firmaların Oyuncuları hedefleyen ürünler üretmeye başlaması ve dünya genelinde bu pazarın ciddi bir şekilde büyümesi firmaların da gözlerini bu pazara dikmesine sebep oldu.

Günümüzde artık pazara çıkan Anakart – Ekran Kartı – Ram gibi birçok bileşen, Mouse – Klavye gibi ürünler direkt olarak Gamer Serisi olarak etiketleniyor ve satışa sunuluyor.

Bunun dışında mobilya üreticileri de gerek masa gerekse de koltuk üretiminde artık oyunculara özel çözümler üretmeye başlamış durumda.

IKEA Oyuncuları Hedefleyen Özel Gamer Aksesuarlarını Pazara Sürecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir