Pasaport Kayıt İşlemleriİki kere muhteşem kamerasıyla Galaxy Note 8

İki kere muhteşem kamerasıyla Galaxy Note 8

Daha önce yaptığımız haberde paylaştığımız, Samsung’un yeni tanıttığı kamera sensör teknolojilerinden biri olan çift kamera sistemi ile fotoğraf çekmek hiç bu kadar iyi olmamıştı.   Şirket MCW 2017’nin gerçekleştiği Shangai’da bahsettiğimiz sensörleri tanıtmıştı. Son bir kaç haftadır ortaya atılan iddialar, Galaxy Note 8 telefonunda çift kamera sisteminin kullanılacağı yönündeydi. MCW etkinliğinde yapılan açıklamalar sırasında, ISOCELL çift […]


Daha önce yaptığımız haberde paylaştığımız, ’un yeni tanıttığı kamera sensör teknolojilerinden biri olan çift kamera sistemi ile fotoğraf çekmek hiç bu kadar iyi olmamıştı.

 

Şirket MCW 2017’nin gerçekleştiği Shangai’da bahsettiğimiz sensörleri tanıtmıştı. Son bir kaç haftadır ortaya atılan iddialar, telefonunda çift kamera sisteminin kullanılacağı yönündeydi. MCW etkinliğinde yapılan açıklamalar sırasında, ISOCELL çift kamera sensörünün tanıtılmasının ardından iddiaları da doğrulanmış oldu. Doğrulanmanın ardında sızan haberler de giderek artmaya başladı.

Gelmeye devam eden sızıntı bilgilere göre, cihazında kullanılacak olan çift kamera teknolojisinin diğer telefonlarda kullanılan çift kamera sensörlerinden bir tık daha iyi görsel netlik ve fotoğraf alanı olarak daha derin bir kaliteye sahip olacak. 13 MP+ 13 MP olarak kullanılan çift kamera sistemi ile birlikte kullanılan f/2.0 lense ve OIS sistemi sayesinde daha bol renk yelpazesi ve bıçak gibi bir keskinlik sunulmuş olunacak. Bunların yanı sıra ışığın az olduğu ortamlarda ya da gece yapılan fotoğraf çekimlerinde görülen karıncalanma belirgin bir şekilde azalacak.

  Windows Phone 8 Tamamlandı ve Üreticilere Gönderildi

Kamera sistemini tanıtmış olduğumuz Note 8, Ağustos ayı gibi tanıtılması planlanılıyor.  6 GB raminin yanında 4 GB sabit depolama alanı ile birlikte 6.3 inçlik bir ekranla kullanıcısına kavuşacak olan Note 8’in heyecanla çıkmasını bekleyen bir çok hayranı var gibi duruyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status