İndirim Takip Edenler İçin Yeni Mobil Uygulama “Salealarm”

TicToc Uygulamasının geliştiricisi olan SK Planet Türkiye ekibi tarafından hazırlanan ve Türkiye’nin Önde Gelen Firmalarının indirimlerini takip eden “Salealarm” isimli Mobil Uygulama ilk olarak Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirildi.

Uygulama N11.com, Sahibinden.com, Gittigidiyor.com, Vatan Bilgisayar, Hızlıal.com, Gold Bilgisayar, 1V1Y, Markafoni.com, Evim.Net ve Ebebek gibi Online olarak hizmet sunan sitelerin indirimlerini ve kampanyalarını takip ederek kullanıcılara sunuyor.

 

İstediğiniz İndirim Gelsin, İstemediğiniz Gelmesin

“Mağazalar” bölümünden istenilen internet sitelerini çıkarmaya imkanı sağlayan Salealarm, bu sayede ilgi alanı dışında olan ürünleri görmeyerek kişiselleştirme imkanı sunuyor.

“Son İncelediklerim” bölümünden ise daha önce göz atılan ürünleri tekrar görebilmeyi sağlıyor. İndirimli ürünleri tarihlerine, indirim oranlarına ve fiyatlarına göre sıralayıp, arama yapabilmeye de imkan veren uygulama, şimdilik Android kullanıcılarının hizmetine sunulmuş durumda.

iPhone kullanıcıları ise Salealarm’ı ilerleyen günlerde appstore’dan indirebilecekler.

SaleAlarm Uygulaması
SaleAlarm Uygulaması

Uygulama Hakkında Google Play Store’daki Birkaç Yorum

Enes TAŞTAN

Fikir olarak güzel fakat daha fazla mağaza eklenmesi lazım. Kategoriler de ayrıştırılması lazım. Elektronik diye kategori mi olur?

Ceren DOĞDU

Düşünce güzel ama sadece 7,8 tane mağaza var. Şöyle a dan z ye en az 50 den fazla mağaza olaydı çok daha işlevsel olurdu. Umarım zamanla 100’leri de görürüz.

Selman Emre DARILMAZ

Ben yapınca kimse beğenmiyor skplanet yapınca ooh çok güzel :) tictoc’u da unutmayalım :)

 

SaleAlarm Uygulaması İndir – Google Play Store

İndirim Takip Edenler İçin Yeni Mobil Uygulama “Salealarm”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir