Ingore No More Uygulaması

Sharon Standifirt adlı adam çocuklarının aramalarına ve mesajlarına cevap vermemesine sinirlenerek, mobil bir uygulama geliştirdi. İki çocuğu bulunan anne çocuklarını aradığında onlara ulaşamamaktan ve attığı mesajlara cevap verilmemesinde usanınca çareyi uygulama geliştirmekte buldu. Ingore No More adı verilen uygulama mobil marketlerde yerini aldı. Uygulama oldukça güzel ve kullanışlı. Siz çocuğunuzu aradığınızda telefon meşgule atılırsa veya cevap verilmezse uygulama devreye giriyor ve çocuğunuzun telefonunu kilitliyor. Uygulama sayesinde çocuklarınız size geri dönüş yapana kadar acil çağrılar dışında hiç bir arama yapamıyor ya da mesaj atamıyor. Yani telefonu kullanamıyor. Çocuğunuzun sizi araması durumunda da telefonun kilidini açmak sizin elinizde. Çocuğunuz sizi aradığında önceden belirlediğiniz şifreyi girerek telefon kilidini siz açabiliyorsunuz. Böylece çocuğunuz tekrar telefonunu kullanabiliyor.

Ingore No More Uygulaması
Ingore No More Uygulaması

Bu uygulama çocukların sinirini bozsa da anne ve babaları oldukça mutlu ediyor. Böylece anne babalar çocuklarının telefonu kasten açmadığı durumlarda nasıl olsa arayacak diyerek gönül rahatlığı ile bekleyebiliyor. Ignore no more adlı uygulama şu anda sadece Google Play Store’de mevcut ve ücretli bir uygulama. Ancak ücretin 2 dolar olması çocuklarınızı aradığınızda onlara ulaşmanızdan daha değerli değil. Bu uygulamadan çocuklar her ne kadar rahatsız olsalar da güvenlik için gayet güzel bir uygulama. Bundan sonrasında anne ve babalar telefon başında endişe ile beklemek zorunda kalmayacak.

Ingore No More Uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 15 Eylül 2014, 08:57

    Gerçekten artık teknoloji okadar hayatımızı kolaylaştırdı ki vazgeçilemezlerden oldu. İngore no more uygulaması gerçekten başarılı olmuş.

    Cevapla