Instagram Çoklu Hesap Özelliğine Kavuşuyor

Instagram Çoklu Hesap Özelliğine Kavuşuyor

Yeni güncelleme ile Instagram Uygulamasına birden fazla hesap tanımlayabilecek, çıkış yapmadan farklı hesapları yönetebileceksiniz. Özellikle Sosyal Medya Yöneticiliği yapanları ve Birden fazla Hesabı olanları oldukça rahatlatacak olan bu güncelleme sayesinde artık Instagram çok daha kolay bir kullanıma sahip olacak. Daha önce Twitter tarafından başlatılan Çoklu Kullanıcı Yönetimi sistemini ilk güncelleme ile Instagram’da kullanıcılarına ulaştıracak.   […]yorumlar.net

Yeni güncelleme ile Uygulamasına birden fazla hesap tanımlayabilecek, çıkış yapmadan farklı hesapları yönetebileceksiniz.

Özellikle Yöneticiliği yapanları ve Birden fazla Hesabı olanları oldukça rahatlatacak olan bu güncelleme sayesinde artık çok daha kolay bir kullanıma sahip olacak.

Daha önce Twitter tarafından başlatılan Çoklu Kullanıcı Yönetimi sistemini ilk güncelleme ile ’da kullanıcılarına ulaştıracak.

 

Instagram Çoklu Hesap Desteği
Instagram Çoklu Hesap Desteği

 

7.12.00 İle Android İşletim Sistemine Gelecek

Şuan Test Kullanıcıları tarafından son testleri yapılan Çoklu Kullanıcı Desteği ile tıpkı Twitter Uygulamasında olduğu gibi kullanıcılar birden fazla Instagram Hesabını rahat bir şekilde kullanabilecekler.

1 Aralık 2015 tarihinde küçük bir güncelleme yayınlayan ve 7.11.00 sürümüne yükselen Instagram Uygulaması kısa süre içerisinde 7.12.00 sürümü ile Çoklu Kullanıcı Özelliği sunmaya başlayacak.

Sürüm ilk olarak Android İşletim Sistemine hemen sonrasında ise İOS İşletim Sistemine gönderilecek.

 

Instagram
Instagram

 

Yöneticileri Rahat Bir Nefes Alacak

Bundan önceki süreçte birden fazla hesabı yönetmek zorunda kalan kullanıcılar genelde Yan Uygulamaları telefonlarında barındırmak zorunda kalıyordu.

2’den fazla hesabı olanlar ise devamlı olarak Kullanıcı Adı – Şifre olayları ile boğuşmak zorunda kalıyor ve Bildirimlere Ulaşmakta sorun yaşıyorlardı.

Instagram Çoklu Kullanıcı Desteği sayesinde artık Yöneticileri derin bir nefes almış olacaklar.

 

  Instagram ’da Şimdi de Plandid - Haberim Yokmuş Gibi Çek Akımı Başladı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status