Instagram Çoklu Hesap Özelliğine Kavuşuyor

Instagram

Yeni güncelleme ile Uygulamasına birden fazla hesap tanımlayabilecek, çıkış yapmadan farklı hesapları yönetebileceksiniz.

Özellikle Yöneticiliği yapanları ve Birden fazla Hesabı olanları oldukça rahatlatacak olan bu güncelleme sayesinde artık çok daha kolay bir kullanıma sahip olacak.

Daha önce Twitter tarafından başlatılan Çoklu Kullanıcı Yönetimi sistemini ilk güncelleme ile Instagram’da kullanıcılarına ulaştıracak.

 

 

7.12.00 İle Android İşletim Sistemine Gelecek

Şuan Test Kullanıcıları tarafından son testleri yapılan Çoklu Kullanıcı Desteği ile tıpkı Twitter Uygulamasında olduğu gibi kullanıcılar birden fazla Instagram Hesabını rahat bir şekilde kullanabilecekler.

1 Aralık 2015 tarihinde küçük bir güncelleme yayınlayan ve 7.11.00 sürümüne yükselen Instagram Uygulaması kısa süre içerisinde 7.12.00 sürümü ile Çoklu Kullanıcı Özelliği sunmaya başlayacak.

Sürüm ilk olarak Android İşletim Sistemine hemen sonrasında ise İOS İşletim Sistemine gönderilecek.

 

Instagram

Instagram

 

Yöneticileri Rahat Bir Nefes Alacak

Bundan önceki süreçte birden fazla hesabı yönetmek zorunda kalan kullanıcılar genelde Yan Uygulamaları telefonlarında barındırmak zorunda kalıyordu.

2’den fazla hesabı olanlar ise devamlı olarak Kullanıcı Adı – Şifre olayları ile boğuşmak zorunda kalıyor ve Bildirimlere Ulaşmakta sorun yaşıyorlardı.

Instagram Çoklu Kullanıcı Desteği sayesinde artık Sosyal Medya Yöneticileri derin bir nefes almış olacaklar.