Pasaport Kayıt İşlemleriInstagram sahteciliğe dur dedi!

Instagram sahteciliğe dur dedi!

Instagram aldığı bu karar ile sahte takipçi ve beğenme sağlayan kullanıcılarının umutlarını yıkacak gibi duruyor!   Büyüyen bir sosyal medya platformu olan Instagram, bir çok kişi tarafından piyasa olarak hedeflenmiş durumda. Bazı siteler, binlerce beğeni, takipçi ya da yorumu para karşılığında Instagram kullanıcılarına satmaktalar. Bu durum gerçek Instagram kullanıcılarını oldukça rahatsız etmekte ve bunun dışında […]


aldığı bu karar ile sahte takipçi ve beğenme sağlayan kullanıcılarının umutlarını yıkacak gibi duruyor!

 

Büyüyen bir sosyal medya platformu olan , bir çok kişi tarafından piyasa olarak hedeflenmiş durumda. Bazı siteler, binlerce beğeni, takipçi ya da yorumu para karşılığında kullanıcılarına satmaktalar. Bu durum gerçek kullanıcılarını oldukça rahatsız etmekte ve bunun dışında da platformunu kendi yaptığı şeyleri pazarlamak için kullanan girişimcilerin de korkulu rüyası haline gelmiş durumda.

aldığı kararlar ile birkaç gün önce, platformun kullanım şartları hiçe saydığı için Instagress, InstaPlus ve PeerBoost gibi bir çok üçüncü parti uygulama ve siteyi kapattırdı.

Yukarıda belirttiğimiz uygulamaları veya siteleri kullanan sahte Instagram kullanıcıları, üçüncü parti uygulamalara ödeme yaparak yorum ve beğenileri çok kısa bir sürede alıyorlardı. Bunun için tek yapmaları gereken istedikleri sayıları belirtmek ve para ödemekti, gerisini Instagram bot hesapları hallediyordu. Aslında Instagram botlarını hepimiz fark ediyoruz. Çünkü yaptıkları yorumlar veya hesapların kendisi samimi olmayan ve genel olarak belirsiz içeriklerle dolu veya tamamen boşlar. Neyse ki Instagram aldığı bu karar ile kendi platformunda temizliğe çoktan başladı.

  Sosyal Medyayı Mesaj Yazmak İçin Kullanmak Yeni Trend

Bu durumun pek çok gencin hayalini kıracağı şimdiden gözüküyor fakat aynı zamanda, çoğu pazarlamacının ve kendi yaptıkları özgün içeriklerle takipçi kazanan insanların bu durumdan hoşnut olduğu belirtildi.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status