Instagram uygulaması

Son yıllarda en çok kullanılan sosyal paylaşım uygulamalarından biri de kuşkusuz instagram uygulaması. Facebook, Twitter derken hayatımıza gün geçtikçe çeşitli özelliklerde farklı temalarda ve konseptlerde yepyeni uygulamalar girmektedir. Çıktığı yıllarda sadece iletişim amaçlı kullanılan cep telefonları günümüzde iletişim aracı olmaktan çıkmış adeta hayatımızın en önemli parçaları haline gelmiştir.

Sosyal paylaşım platformların akıllı telefonlarla bu kadar iç içe olması beraberinde bu uygulamalara olan talebin artmasına neden oldu. Günümüzde ihtiyaçtan ve sosyalleşmeden kaynaklı olarak üzerine düşüp indirdiğimiz uygulamalar zamanla bizleri içine almıştır. İşte bu önemli uygulamalardan birisi de İnstagram’dır. 2010 yılında geliştirilip kullanıcılara sürülmesine rağmen günümüzde en çok kullanılan en iyi 3 sosyal paylaşım platformu arasına girmeyi başarmıştır. Ücretsiz olarak uygulama indirme programlarından indirilerek bizlere sunulan instagramla arkadaşlarınıza kolayca erişebiliyor, onların profillerini görebiliyor ve paylaşımlarını beğene biliyorsunuz. İnstagram özünde fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. İster instagram aracılığıyla ister çekmiş olduğunuz bir fotoğrafı düzenleyerek paylaşımda bulunabiliyorsunuz.Instagram uygulaması

İnstagram’ın en önemli özelliklerinden birisi de paylaştığınız fotoğraflara yaptığınız etiketlerdir. Siz fotoğraf paylaşırken çeşitli fotoğraf ile ilgili ya da ilgisiz olsun kelimeler etiketliyorsunuz ve bu kelimeyi aratanlar sizin fotoğrafınıza da ulaşabiliyor. Böylelikle sadece arkadaşlarınıza değil tüm instagram kullanıcılarına çeşitli fotoğraflarınızı sunmuş oluyorsunuz. İnstagram ile takip ettiğiniz arkadaşlarınızın ya da çeşitli sayfaların fotoğraflarını beğenip yorum yapabiliyorsunuz. Çeşitli özellikleriyle İnstagram sizlere fotoğraf paylaşmanın eğlenceli halini sunuyor.

Instagram uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir