Instagram’da Çoklu Canlı Yayın Dönemi Başlıyor

Instagram’da Çoklu Canlı Yayın Dönemi Başlıyor

Kullanıcı etkileşimleri arttırmak için kolları sıvayan şimdi de Çoklu Canlı Yayın Özelliği ile aynı anda 2 kişinin canlı yayın yapmasına olanak sağlayacak.

Bu özellik sayesinde Hesabınızda ekli olan bir arkadaşınızı Canlı Yayına başladıktan sonra yayına davet edebilecek ve kendisinin de davetinizi kabul etmesi ile Ortak Canlı Yayın yapabileceksiniz.

İnternet bağlantılarının yeterli seviyede hızlı olduğu ortamlar üzerinden veyahut 4G Desteğinin bulunduğu alanlardan gecikme olmadan Çoklu Canlı Yayın yapılabilmesi planlanıyor.

 

Instagram Çoklu Canlı Yayın

 

Facebook Mayıs Ayında Kullanıma Sunmuştu

tarafından atılan bu çoklu yayın sistemine Facebook 2017 Mayıs ayında geçiş yapmış ve Facebook Live üzerinden kullanıma sunmuştu.

Son dönemde Facebook – Instagram ve SnapChat arasında bu tarz benzer özelliklerin hızlı bir şekilde geçiş yaptığını ve şirketlerin daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına çalışmalara tam gaz devam ettiklerini söylemek oldukça mümkün.

Şu aşamada Test Süreci içerisinde bulunan Çoklu Canlı Yayın özelliği büyük ihtimalle Eylül – Ekim ayı gibi Instagram Güncellemeleri ile kullanıcılara ulaştırılmaya başlanmış olacak.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status