Instagram’da Çoklu Canlı Yayın Dönemi Başlıyor

Instagram’da Çoklu Canlı Yayın Dönemi Başlıyor

Kullanıcı etkileşimleri arttırmak için kolları sıvayan Instagram şimdi de Çoklu Canlı Yayın Özelliği ile aynı anda 2 kişinin canlı yayın yapmasına olanak sağlayacak.


Kullanıcı etkileşimleri arttırmak için kolları sıvayan şimdi de Çoklu Canlı Yayın Özelliği ile aynı anda 2 kişinin canlı yayın yapmasına olanak sağlayacak.

Bu özellik sayesinde Hesabınızda ekli olan bir arkadaşınızı Canlı Yayına başladıktan sonra yayına davet edebilecek ve kendisinin de davetinizi kabul etmesi ile Ortak Canlı Yayın yapabileceksiniz.

İnternet bağlantılarının yeterli seviyede hızlı olduğu ortamlar üzerinden veyahut 4G Desteğinin bulunduğu alanlardan gecikme olmadan Çoklu Canlı Yayın yapılabilmesi planlanıyor.

 

Instagram Çoklu Canlı Yayın

 

Mayıs Ayında Kullanıma Sunmuştu

tarafından atılan bu çoklu yayın sistemine 2017 Mayıs ayında geçiş yapmış ve Live üzerinden kullanıma sunmuştu.

Son dönemde Facebook – Instagram ve arasında bu tarz benzer özelliklerin hızlı bir şekilde geçiş yaptığını ve şirketlerin daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına çalışmalara tam gaz devam ettiklerini söylemek oldukça mümkün.

Şu aşamada Test Süreci içerisinde bulunan Çoklu Canlı Yayın özelliği büyük ihtimalle Eylül – Ekim ayı gibi Instagram Güncellemeleri ile kullanıcılara ulaştırılmaya başlanmış olacak.

  Fotoğraf Düzenleme Yazılımı Instagram Uygulaması Çıktı (Android Uygulaması)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status