Instagram’da Çoklu Canlı Yayın Dönemi Başlıyor

Instagram’da Çoklu Canlı Yayın Dönemi Başlıyor

Kullanıcı etkileşimleri arttırmak için kolları sıvayan Instagram şimdi de Çoklu Canlı Yayın Özelliği ile aynı anda 2 kişinin canlı yayın yapmasına olanak sağlayacak.


Kullanıcı etkileşimleri arttırmak için kolları sıvayan şimdi de Özelliği ile aynı anda 2 kişinin canlı yayın yapmasına olanak sağlayacak.

Bu özellik sayesinde Hesabınızda ekli olan bir arkadaşınızı Canlı Yayına başladıktan sonra yayına davet edebilecek ve kendisinin de davetinizi kabul etmesi ile Ortak Canlı Yayın yapabileceksiniz.

İnternet bağlantılarının yeterli seviyede hızlı olduğu ortamlar üzerinden veyahut 4G Desteğinin bulunduğu alanlardan gecikme olmadan yapılabilmesi planlanıyor.

 

Instagram Çoklu Canlı Yayın

 

Facebook Mayıs Ayında Kullanıma Sunmuştu

tarafından atılan bu çoklu yayın sistemine Facebook 2017 Mayıs ayında geçiş yapmış ve Facebook Live üzerinden kullanıma sunmuştu.

Son dönemde Facebook – ve SnapChat arasında bu tarz benzer özelliklerin hızlı bir şekilde geçiş yaptığını ve şirketlerin daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına çalışmalara tam gaz devam ettiklerini söylemek oldukça mümkün.

Şu aşamada Test Süreci içerisinde bulunan özelliği büyük ihtimalle Eylül – Ekim ayı gibi Güncellemeleri ile kullanıcılara ulaştırılmaya başlanmış olacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status