IOS 10.3.3 ile IOS 10.3.2 Sürümleri – Pil Karşılaştırması

IOS 10.3.2 sürümünde kalanlar ile IOS 10.3.3 sürümüne geçen kullanıcılar normal bir kullanımda ne kadar süre içerisinde %100 dolu bir bataryayı tüketebiliyorlar. Bir Youtube kanalı iki sürüm için Pil Karşılaştırması yaparak kullanıcılarla paylaşmış. 10.3.2 sürümünde kalanlar ile 10.3.3 sürümüne geçen kullanıcılar normal bir kullanımda ne kadar süre içerisinde %100 dolu bir bataryayı tüketebiliyorlar. Bir Youtube kanalı iki sürüm için Pil Karşılaştırması yaparak kullanıcılarla paylaşmış.

Pek çok kullanıcı geçtiğimiz hafta yayınlanan ve birçok iyileştirme içeren IPS 10.3.3 sürümünün cihazdaki batarya kullanım süresini düşürdüğünü iddia etmeye başlamıştı.

Bu iddialar çoğalınca iAppleByes isimli bir Youtube kanalı 10.3.2 ve IOS 10.3.3 sürümü yüklü modeller üzerinden batarya karşılaştırması yaptı.

 

 

Birden Fazla iPhone İle Deneme Yapıldı

Kanal tarafından çekilen karşılaştırma videosu için , iPhone 5s, Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6s modelleri kullanıldı.

%100 şarj oranı ile başlayan testlerde IOS 10.3.3 kullanıcıların şikâyet ettiği gibi bir önceki sürümden çok daha hızlı bir şekilde bataryayı tüketti.

Yapılan testleri direkt olarak alt kısımda yer alan Youtube videosu üzerinden izleyebilir ve iPhone modellerinde ortaya çıkan sürüm farklarının bataryaya nasıl etki ettiğini görebilirsiniz.

Apple firmasının bu noktada güncellemeyi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi üst modellerin daha hızlı ve kararlı çalışması için yapmış olma ihtimali ise yüksek.

  Apple 5. Nesil iPad 5 Modelinin Özellikleri Belli Olmaya Başladı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status