Pasaport Kayıt İşlemleriiOS 11 Beta 3 çıktı

iOS 11 Beta 3 çıktı

Herkesin, özellikle de Apple kullanıcılarının merakla beklediği yeni işletim sistemi iOS 11’in 3. beta sürümü yayınlandı. WWDC 2017’de Apple Inc. Başkanı Tim Cook tarafından tanıtılan ve Eylül ayında çıkması planlanan iOS’un en son sürümü olan iOS 11 için testlere devam ediliyor. Bugün yayınladığı üçüncü test sürümü olan Beta 3, ikinci test sürümündeki çoğu hatanın giderilmiş […]


Herkesin, özellikle de kullanıcılarının merakla beklediği yeni işletim sistemi 11’in 3. beta sürümü yayınlandı.

WWDC 2017’de Inc. Başkanı Tim Cook tarafından tanıtılan ve Eylül ayında çıkması planlanan ’un en son sürümü olan 11 için testlere devam ediliyor. Bugün yayınladığı üçüncü test sürümü olan Beta 3, ikinci test sürümündeki çoğu hatanın giderilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Kullanıcılarının %86’sının memnun olduğu söylenen ve çoğu iPhone kullanıcısının iPhone’u seçmesinde büyük etken olan işletim sistemi son sürümünde çok büyük değişiklerle beraber geliyor.

Haritalarda ve Siri’de iyileştirmeye giden ayrıca iMessage’daki birçok şeyi değiştirdiğini açıkladı. iMessage’daki en büyük yenilik ise kullanıcıların ApplePay üzerinden birbirlerine para gönderebilecek olması.

  Apple iPhone 5 Modelinin Tanıtımını 12 Eylül'de Yapacak

Kontrol panelini de genişleten Apple özellikle şarj ve veri problemi yaşayan kullanıcılarının sesini duymuş olacak ki Bluetooth ve WiFi açıp kapama özelliklerinin bulunduğu panele hücresel veri için de açma kapama kısmı eklenmiş.

En dikkat çekici yenilik ise AppleFiles. AppStore’dan yayınlanan bir uygulamanın kısa sürede popüler olmasından dolayı Apple’ın kısmen yapmak zorunda kaldığı AppleFiles iOS, kullanıcılarına resmi bir dosya yöneticisi olarak sunuldu.

En güncel işletim sistemi olan iOS 11’i alamayacak cihazların listesi ise şöyle:

  • iPhone 4
  • iPhone 4s
  • iPhone 5
  • iPhone 5c
  • iPad 2
  • iPad 3
  • iPad 4


Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
11 apple beta ios

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status