İOS 6 İle Batarya Şarj Süresi ve Aksesuar Uyum Sorunları Başladı

İOS 6 İle Batarya Şarj Süresi ve Aksesuar Uyum Sorunları Başladı

Apple tarafından bir anlamda Apple iPhone 5 için özelleştirilerek pazara sunulan İOS 6 İşletim Sistemi uyumlu olduğu iPhone 4 ve iPhone 4S modellerin de Batarya ve Cihaz Uyum Sorunu yaratmaya başladı. İlk gelen haberlere göre iPhone 5 modelinde oldukça verimli bir batarya kullanımına sebep olan İOS 6 İşletim Sistemi eski cihazlara yüklendiğinde ise batarya sorunlarının […]


tarafından bir anlamda için özelleştirilerek pazara sunulan İOS 6 İşletim Sistemi uyumlu olduğu iPhone 4 ve modellerin de Batarya ve Cihaz Uyum Sorunu yaratmaya başladı.

İlk gelen haberlere göre modelinde oldukça verimli bir batarya kullanımına sebep olan İOS 6 İşletim Sistemi eski cihazlara yüklendiğinde ise batarya sorunlarının ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Birçok kullanıcı İOS 5 İşletim Sistemi kullanırken 24 saati aşan batarya sürelerinin İOS 6 güncellemesi sonrasında çok daha aşağılara geldiği konusunda hem fikir.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da birçok kullanıcının Batarya Sorunu yaşadığını ve bunu çeşitli sitelerden dile getirdiğini görebiliyoruz.

Apple İOS 6 İşletim Sistemi Batarya ve Uyum Sorunlarına Sebep Oluyor
İOS 6 İşletim Sistemi Batarya ve Uyum Sorunlarına Sebep Oluyor

Ayrıca İOS 6 Güncellemesi sonrasında iPhone 4 ve modelleri için üretilen Yan Sanayi birçok Şarj ve Data Kablosu çalışmamaya başlamış durumda.

Daha fazla özelleştirme ve Apple markalı ürünlerin kullanımına teşvik için bazı kısıtlamaların yapıldığı İOS 6 İşletim Sistemi bu kapsamda eski müşterilerine de oldukça sıkıntı dönemler yaşatmaya başladı diyebiliriz.

Bakalım Apple firması İOS 6 da yaşanan Batarya ve Aksesuar Uyum Sorunlarını nasıl bir yolla aşacak ve ne kadar bir süre içersinde yama güncellemeleri yayına almış olacak.

 

 

  Apple A6 İşlemci Neden Sır Gibi Saklanıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status