Pasaport Kayıt İşlemleriİOS 8, Apple iWatch ve iPhone 6 İçin Geri Sayım Başladı

İOS 8, Apple iWatch ve iPhone 6 İçin Geri Sayım Başladı

Apple tarafından 2014 senesinde pazara sürülmesi beklenilen 3 önemli ürün olan İOS 8 İşletim Sistemi, Apple iWatch Akıllı Saat ve Apple iPhone 6 için geri sayım süreci başladı. Her sene yeni ürünleri ve pazardaki kitlesine özel çalışmaları ile satış rakamlarını ve satış performansını arttırmayı başaran Apple firması 2014 yılının 3. Çeyreği için yoğun bir çalışma […]


tarafından 2014 senesinde pazara sürülmesi beklenilen 3 önemli ürün olan İOS 8 İşletim Sistemi, iWatch Akıllı Saat ve için geri sayım süreci başladı.

Her sene yeni ürünleri ve pazardaki kitlesine özel çalışmaları ile satış rakamlarını ve satış performansını arttırmayı başaran firması 2014 yılının 3. Çeyreği için yoğun bir çalışma içerisine girmiş durumda.

Firmanın Eylül – Ekim aylarında yapacağı bir etkinlik ile yeni ürünlerini tanıtması bekleniyor.

 

İOS 8 İle Pazar Payı Artacak

Apple İOS 8 İşletim Sistemi ile özellikle ara yüz noktasında önemli değişikliklerin yaşanması bekleniyor.

İOS 7’de yaşanan Kullanıcı Sorunlarını görerek yeniden tasarlanan İOS 8 İşletim Sisteminde özellikle Harita Özelliklerinin artması, Kamera ve Video deneyimlerinin üst düzeye taşınması bekleniyor.

Ayrıca bazı kanallardan gelen bilgilere göre İOS 8 Sürümü ile HTC, Samsung, LG, Nokia, Huawei gibi farklı işletim sistemlerini tercih eden firmalara da Lisans Ücretini Ödemek ve Belli Sınırlara Uymak şartı ile İOS 8 İşletim Sistemi açılacak.

Bu sayede pazarda İOS 8 İşletim Sistemini kullanan model sayısı da artarak AppStore Uygulama Satışı ve Apple Lisans Ücretleri Gelirlerinde bir artış sağlanmış olacak.

İOS8 İçin Geri Sayım Başladı
İOS8 İçin Geri Sayım Başladı

İle Sınırlar Aşılacak

Apple iPhone 5s ile başlanılan 4 Çekirdek – 64 Bitlik İşlemci serisine yeni modelde de devam edecek olan Apple firmasının iPhone 6 ile 2K Video çekimi – 16 MP Kamera çözümü gibi özellikle video ve fotoğraf alanına yoğunlaşması bekleniyor.

Parmak İzi Sensörünün yanında bazı güvenlik güncellemeleri de alacak olan cihazın Kasa Değişimi yapması ise pek beklenmiyor. Bu noktada Apple iPhone 5S de kullanılan kasa modelinde de küçük bazı revizeler ile kullanılacak.

Apple iPhone 6 İçin İlk Bilgiler Geldi
Apple iPhone 6 İçin İlk Bilgiler Geldi

Apple iWatch Pazardaki Giyilebilir Mobil Ürünler Arasında Yer Alacak

Apple tarafından pazara sürülecek olan Apple iWatch Modeli ile Akıllı Saat Ailesine yeni bir ürün kazandırılmış olacak.

Bu modelin iPhone 5, iPhone 5S ve iPhone 6 modelleriyle tam uyumlu olarak çalışması bekleniyor.

Samsung Galaxy Gear ile kıyasıya bir rekabete girmesi beklenilen Apple iWatch modelinin hangi özelliklere sahip olacağı ve batarya süresinin ne olacağı ise henüz netleşmiş değil.

Apple iWatch 2014 Yılının 3. Çeyreğinde Tanıtılacak
Apple iWatch 2014 Yılının 3. Çeyreğinde Tanıtılacak

Apple kanadının 2014 sonunda yapacağı etkinlikte bu ürünlerin yanında serisinden bir ürünün de pazara sürülmesi bekleniyor.

  iPhone 5S Modelinde Retina Display, NFC ve 2 GB Ram Var

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status