IOS için Facebook 6.1 Güncellemesi Yayınlandı

iOS işletim sistemli cihazlarda en çok yüklenen uygulamalardan biri olan Facebook için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bilindiği üzere facebook en yeni özelliklerini mobil cihazlar arasında ilk iPhone’lar da deniyor sonra diğer mobil işletim sistemleri içinde çıkartıyor. Bugün yayınlanan yeni güncellemeyle 3 yeni özellik eklenmiş. Bu özelliklerden birisi Fotoğraf Düğmesi Özelliği. Bu özellik ile uygulamaya eklenen […]işletim sistemli cihazlarda en çok yüklenen uygulamalardan biri olan için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bilindiği üzere en yeni özelliklerini mobil cihazlar arasında ilk ’lar da deniyor sonra diğer mobil işletim sistemleri içinde çıkartıyor.

Bugün yayınlanan yeni güncellemeyle 3 yeni özellik eklenmiş. Bu özelliklerden birisi Fotoğraf Düğmesi Özelliği. Bu özellik ile uygulamaya eklenen yeni fotoğraf düğmesine tıkladığınızda hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı kayıt edebiliyor, arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve profil resmi olarak atayabiliyorsunuz.

IOS için Facebook
için

Bir diğer özellik konum bildirme özelliği geliştirilmiş. ‘da yerleri bildirirken artık bulunduğunuz yeri düzenleme özelliği getirilmiş. Yani bulunduğunuz yer hakkında daha fazla detay girebilirsiniz. Son özellikte ’daki facebook etkinlikleri artık eskisinden çok daha hızlı şekilde yüklenebilecek.

  Android ve IOS İşletim Sisteminde Manuel Operatör Seçimi Nasıl Yapılır?

cihazında Facebook yüklü olanlar ‘a girip güncelleyebilirler. Yüklu olmayanlar aşağıdaki linkten indirebilirler

 

Apple Store Uygulama Sayfası

 

Uyumlu Versiyonlar:  iOS 5.0 üstü yüklü olan tüm iPhone, iPod touch, ve .

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status