IOS için Facebook 6.1 Güncellemesi Yayınlandı

iOS işletim sistemli cihazlarda en çok yüklenen uygulamalardan biri olan Facebook için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bilindiği üzere facebook en yeni özelliklerini mobil cihazlar arasında ilk iPhone’lar da deniyor sonra diğer mobil işletim sistemleri içinde çıkartıyor.

Bugün yayınlanan yeni güncellemeyle 3 yeni özellik eklenmiş. Bu özelliklerden birisi Fotoğraf Düğmesi Özelliği. Bu özellik ile uygulamaya eklenen yeni fotoğraf düğmesine tıkladığınızda hızlı bir şekilde fotoğraflarınızı kayıt edebiliyor, arkadaşlarınızla paylaşabiliyor ve profil resmi olarak atayabiliyorsunuz.

IOS için Facebook
IOS için Facebook

Bir diğer özellik konum bildirme özelliği geliştirilmiş. iPhone‘da yerleri bildirirken artık bulunduğunuz yeri düzenleme özelliği getirilmiş. Yani bulunduğunuz yer hakkında daha fazla detay girebilirsiniz. Son özellikte iPhone’daki facebook etkinlikleri artık eskisinden çok daha hızlı şekilde yüklenebilecek.

iOS cihazında Facebook yüklü olanlar App Store‘a girip güncelleyebilirler. Yüklu olmayanlar aşağıdaki linkten indirebilirler

 

Apple Store Uygulama Sayfası

 

Uyumlu Versiyonlar:  iOS 5.0 üstü yüklü olan tüm iPhone, iPod touch, ve iPad.

 

IOS için Facebook 6.1 Güncellemesi Yayınlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir