Pasaport Kayıt İşlemleriiOS kullanıcılarına Facebook’tan bir müjde!

iOS kullanıcılarına Facebook’tan bir müjde!

En büyük sosyal medya platformu olarak adlandırılan Facebook mecrası, sadece iOS işletim sistemi kullanan kullanıcılarına özel bir yenilik üzerinde çalıştığı açıklandı! Bu yeni özellik haberimizin konusu olarak karşınızda!   Sosyal medyadan bahsettiğimizde akıllara gelen ilk isim olan, en büyük sosyal medya platformu olarak anılan Facebook; kullanıcılarına yeni eklentiler sunarak deneyimlerini geliştirmeye devam ediyor. Ancak bu […]


En büyük sosyal medya platformu olarak adlandırılan mecrası, sadece işletim sistemi kullanan kullanıcılarına özel bir yenilik üzerinde çalıştığı açıklandı! Bu yeni özellik haberimizin konusu olarak karşınızda!

 

Sosyal medyadan bahsettiğimizde akıllara gelen ilk isim olan, en büyük sosyal medya platformu olarak anılan ; kullanıcılarına yeni eklentiler sunarak deneyimlerini geliştirmeye devam ediyor. Ancak bu gelecek olan yeni özellik her zamanki gibi herkes için gelmiyor. Bu sefer gelecek olan yeni özellik sadece işletim sistemi kullanıcılarına geliyor ve konu olarak tamamen GIF odaklı olacak.

platformu, daha önce getirdiği güncellemeler ve özelliklerde GIF formatına pek yakın durmuyordu. Sonradan bu bakış açısını değiştiren sosyal medya devi , yakın zaman önce yorum ve paylaşımlarda GIF desteği sunmuştu. Bu GIF gidişatından memnun olduğu anlaşılan sosyal medya platformunun, yakın zaman içerisinde kullanıcılarına özel olarak uygulaması ile birlikte çalışan bir GIF yapma eklentisi getiriyor.

  Firefox 8.0 iOS için aktif!

iOS kullanıcıların kameralarını kullanarak hızlıca kısa GIF’ler oluşturmanızı ve sonra da çeşitli ortamlarda paylaşmanıza imkan tanıyacak. Sadece bu özelliklerle de bitmiyor. Facebook kamera efektleri de bu GIF yapma eklentisiyle birlikte kullanılabilecek.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status