İOS Severler Android’den Şikayetçi

Apple İOS İşletim Sistemini kullanan birçok kişi Apple için oldukça uzun süredir yayında olan Popüler Uygulamaların hızlı bir biçimde Android İşletim Sistemi içinde kullanılabilir hale getirilmesinden oldukça şikâyetçiler.

Son olarak Apple iPhone ve İpad modellerinde 30 Milyondan fazla indirilen bir uygulama olma özelliğini taşıyan Instagram Uygulamasının Android İşletim Sistemi içinde kullanılabilir hale gelmesi ve kısa sürede 1 Milyonu aşkın indirme sayısına ulaşması İOS Severleri kızdırdı.

Twitter gibi birçok Sosyal Medya Sitesinden görüşlerini dile getiren Apple kullanıcıları özellikle artan resim paylaşımı gibi konulardan dolayı sıkıntılarını dile getirdiler ve firmayı Android Uygulamasından dolayı eleştirdiler.

Ancak diğer taraftan henüz BlackBerry için uygulama geliştirmeyen firmaya da BlackBerry kullanıcılarından yoğun bir eleştiri geliyor.

Kısacası Mobil İşletim Sistemleri arasındaki savaş bir anlamda kullanıcıları da içine almaya başladı. Birçok telefon kullanıcısı kendi işletim sistemi sayesinde sınırlarını zorlamayı ve bunun haklı gururunu yaşamayı arzuluyorlar.

 

İOS Severler Android’den Şikayetçi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir