iPad 2 İçin Kaçınılmaz Son Geliyor

iPad 2 İçin Kaçınılmaz Son Geliyor

New iPad adını verdiğimiz iPad 3 modelinden sonra fiyatları dibe vuran iPad 2 modelinin pazara sürülecek Mini iPad modelinden sonra tamamen satıştan kaldırılması bekleniyor Pazara yeni bir cihaz sokarak Amazon Kindle Fire ve Google Nexus 7 gibi modeller tarafından domine edilen Uygun Fiyatlı  Küçük Ekranlı Tablet pazarına da girmeyi amaçlayan Apple firmasının kullanıcılarına ya iPad […]yorumlar.net

New adını verdiğimiz 3 modelinden sonra fiyatları dibe vuran 2 modelinin pazara sürülecek Mini iPad modelinden sonra tamamen satıştan kaldırılması bekleniyor

Pazara yeni bir cihaz sokarak Amazon Kindle Fire ve Google Nexus 7 gibi modeller tarafından domine edilen Uygun Fiyatlı  Küçük Ekranlı Tablet pazarına da girmeyi amaçlayan firmasının kullanıcılarına ya yada alın demeye hazırlandığı bilgisi geliyor.

Birçok analiz firması tarafından yapılan çalışmaların sonuçlarına göre tarafından pazara sürülecek olan için belirlenecek fiyat seviyesinin modelinden aşağıda olacağı, bu sebeple bu cihazın satışlarının düşeceği gibi bir sonuca ulaşıyor. Tabi ki bu durumda firmanın için yeni cihazı pazara sürmeden bir temizleme operasyonu yapması planlanıyor.

  Sizce Google Nexus 7 mi Yoksa Apple iPad Mini mi?
iPad 2 Modelinin Satışı Bitiyor - Cihaz Kaldırılıyor
Modelinin Satışı Bitiyor – Cihaz Kaldırılıyor

Bu şekilde bir çalışma yapılması ile pazarda satışı olarak sadece yeni nesil ürünler kalacak ve satıştaki tüm eski ürünler bitirilmiş olacak. Bu noktada da firmasının model karmamasından kurtulması bekleniyor:

Tabi ki bu bilgi resmi bir bilgi değil ve Apple tarafından doğrulanmadı.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status