iPad 2 İçin Kaçınılmaz Son Geliyor

iPad 2 Modelinin Satışı Bitiyor - Cihaz Kaldırılıyor
iPad 2 Modelinin Satışı Bitiyor - Cihaz Kaldırılıyor

New iPad adını verdiğimiz iPad 3 modelinden sonra fiyatları dibe vuran iPad 2 modelinin pazara sürülecek Mini iPad modelinden sonra tamamen satıştan kaldırılması bekleniyor

Pazara yeni bir cihaz sokarak Amazon Kindle Fire ve Google Nexus 7 gibi modeller tarafından domine edilen Uygun Fiyatlı  Küçük Ekranlı Tablet pazarına da girmeyi amaçlayan Apple firmasının kullanıcılarına ya iPad Mini yada New iPad alın demeye hazırlandığı bilgisi geliyor.

Birçok analiz firması tarafından yapılan çalışmaların sonuçlarına göre Apple tarafından pazara sürülecek olan iPad Mini için belirlenecek fiyat seviyesinin iPad 2 modelinden aşağıda olacağı, bu sebeple bu cihazın satışlarının düşeceği gibi bir sonuca ulaşıyor. Tabi ki bu durumda firmanın iPad 2 için yeni cihazı pazara sürmeden bir temizleme operasyonu yapması planlanıyor.

iPad 2 Modelinin Satışı Bitiyor - Cihaz Kaldırılıyor
iPad 2 Modelinin Satışı Bitiyor – Cihaz Kaldırılıyor

Bu şekilde bir çalışma yapılması ile pazarda Apple iPad satışı olarak sadece yeni nesil ürünler kalacak ve satıştaki tüm eski ürünler bitirilmiş olacak. Bu noktada da Apple firmasının model karmamasından kurtulması bekleniyor:

Tabi ki bu bilgi resmi bir bilgi değil ve Apple tarafından doğrulanmadı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir