Ipad Air’in özelliklerini inceleyelim

Ipad Air’in özelliklerini inceleyelim

Son zamanlarda çıkan tabletlerden biri olan ve kullanıcılarına başta ince ve zarif bir tasarım sunan iPad Air, lanse edildiği günden beri oldukça sevilen bir ürün oldu. 469 gram ağırlığında olan, hafifliği ve inceliği ile herkesin beğenisini kazanan iPad Air sağlamlığı ve kalitesiyle de göz kamaştırıyor. Oldukça büyük ekrana sahip tabletin boyutu 9.7 inç. Çok fazla […]


Son zamanlarda çıkan tabletlerden biri olan ve kullanıcılarına başta ince ve zarif bir tasarım sunan , lanse edildiği günden beri oldukça sevilen bir ürün oldu. 469 gram ağırlığında olan, hafifliği ve inceliği ile herkesin beğenisini kazanan sağlamlığı ve kalitesiyle de göz kamaştırıyor.

Oldukça büyük ekrana sahip tabletin boyutu 9.7 inç. Çok fazla dikkat çeken model olan iPad 4’e göre yüzde 40 daha hafif ve yüzde 20 daha ince olan geçmişte üretilen tabletlere meydan okuyor. İnceliği sayesinde oldukça geniş ekrana da yer veren tablet elinizde gerçek görüntüye ulaşmanızı sağlıyor. Daha ince çerçevesiyle daha geniş ekrana sahip olan , bu ince ve zarif görünümü ile kaliteyi ve performansı da bir arada verince gönülleri fethetmeyi başardı.

’in donanım özelliklerine baktığımızda iOS 7 mobil işletim sistemine sahip olan , A7 çipe ve M7 çipe sahip. Ayrıca 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB depolama kapasitesiyle fazlasıyla depolama alanı sağlayarak işlerinizi kolaylaştırıyor. İsteyen daha az kapasite kullanımı için 16 GB depolama kapasitesine sahip modelini, dileyen de film ve fotoğraf merakı için 64 ya da 128 GB değerinde depolama kapasitesine sahip modellerini seçiyor.

Ipad Air

İlk üretilen iPad’e kıyasla, 8 kat daha hızlı işlemci ve 72 kat daha hızlı grafik ‘de öne çıkan diğer özelliklerden birisi. İPad Air ile mükemmel kalitede HD filmler izleyebilir, aynı zamanda süper görüntüde oyunlar oynayabilirsiniz. iPad Air’ın inceliğini, tasarımını ve kalitesiyle birlikte size sunduğu performansını gördükten sonra hayran kalacak başka tabletleri unutacaksınız.

iPad Air’in kamera özelliklerine bakacak olursak arka kamerası 5 MP ve harika resimler çekebilir 1080p video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Ön kamerası ise, 1.2 MP’dir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler

Elektronik Sigara E Sigara Satış Sitesi

Salt Likit Salt Likit Çeşitleri

DMCA.com Protection Status