Pasaport Kayıt İşlemleriiPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü

iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü

Microsoft başlattığı yeni kampanya ile iPad 2 veya üstü modelleri getirenlere Microsoft Surface alımlarında kullanacakları 200 Dolarlık Hediye Çeki vereceğini duyurdu ve dalga konusu olmayı başardı. Başarısız bir çıkışın ardından büyük bir zarar eden, pazardaki Surface satışları yok denecek kadar az olması sebebiyle sıkıntılar yaşayan Microsoft başlattığı yeni kampanyası ile çocukların bile alay konusu olmayı […]


başlattığı yeni kampanya ile veya üstü modelleri getirenlere alımlarında kullanacakları 200 Dolarlık Hediye Çeki vereceğini duyurdu ve dalga konusu olmayı başardı.

Başarısız bir çıkışın ardından büyük bir zarar eden, pazardaki Surface satışları yok denecek kadar az olması sebebiyle sıkıntılar yaşayan başlattığı yeni kampanyası ile çocukların bile alay konusu olmayı başardı.

iPad sahiplerini sahibi olmak için bir anlamda teşvik etmek isteyen kullanıcılara kendisine getirdikleri her veya modeli için 200 Dolarlık Hediye Çeki verme vaadinde bulundu.

İkinci el ürün satan sitelerde bile 500 – 600 TL seviyesinde satışı yapılan modellerinin yanında pazarda 1000 TL gibi rakamlardan satışı yapılan iPad modellerine 200 Dolar – Yaklaşık 400 TL ödeme garantisi veren Microsoft Forumlarda ve Sosyal Medyada alay konusu olmayı başardı.

  En Uygun Yeni İpad (İpad 3) Nerede? Yeni iPad Türkiye Fiyatları
iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü
iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü

Zaten pek ilgi görmeyen, alanların bile elden çıkarmak için çabaladıkları bir Surface Tablet Bilgisayara sahip olan Microsoft bu tarz pazarlama stratejileri ile beraber Kullanıcı Memnuniyeti Sıfır olan modeller üretmeye devam ettikçe pek de başarılı olacak gibi görünmüyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status