iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü

iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü

başlattığı yeni kampanya ile veya üstü modelleri getirenlere Surface alımlarında kullanacakları 200 Dolarlık Hediye Çeki vereceğini duyurdu ve dalga konusu olmayı başardı.

Başarısız bir çıkışın ardından büyük bir zarar eden, pazardaki Surface satışları yok denecek kadar az olması sebebiyle sıkıntılar yaşayan başlattığı yeni kampanyası ile çocukların bile alay konusu olmayı başardı.

iPad sahiplerini sahibi olmak için bir anlamda teşvik etmek isteyen Microsoft kullanıcılara kendisine getirdikleri her veya modeli için 200 Dolarlık Hediye Çeki verme vaadinde bulundu.

İkinci el ürün satan sitelerde bile 500 – 600 TL seviyesinde satışı yapılan modellerinin yanında pazarda 1000 TL gibi rakamlardan satışı yapılan iPad modellerine 200 Dolar – Yaklaşık 400 TL ödeme garantisi veren Microsoft Forumlarda ve Sosyal Medyada alay konusu olmayı başardı.

  Xiaomi'den bir patent hamlesi daha
iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü
iPad Modellerine 200 Dolar Veren Microsoft Güldürdü

Zaten pek ilgi görmeyen, alanların bile elden çıkarmak için çabaladıkları bir Surface Tablet Bilgisayara sahip olan Microsoft bu tarz pazarlama stratejileri ile beraber Kullanıcı Memnuniyeti Sıfır olan modeller üretmeye devam ettikçe pek de başarılı olacak gibi görünmüyor.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status