Pasaport Kayıt İşlemleriiPad Pro’nun Satış Tarihi Sızdırıldı

iPad Pro’nun Satış Tarihi Sızdırıldı

Apple tarafından iPhone 6s,iPhone 6s Plus ve iPad Mini 4 modelleri ile bir etkinlikte tanıtılan iPad Pro satış tarihi belli oldu.Detaylar haberimizde. Akıllı telefon teknolojisinin son zamanlarda  inanılmaz şekilde hızlı ilerlemesi bilgisayar ve tabletlerin sektörde geri kalmasına yol açtı. Bilgisayar ve tabletlerin sektörde geri kalmasının büyük bir sebebi de akıllı telefonlarla  bilgisayar ve tabletlerin yapabildiği […]


tarafından 6s, 6s Plus ve Mini 4 modelleri ile bir etkinlikte tanıtılan Pro satış tarihi belli oldu.Detaylar haberimizde.

teknolojisinin son zamanlarda  inanılmaz şekilde hızlı ilerlemesi bilgisayar ve tabletlerin sektörde geri kalmasına yol açtı. Bilgisayar ve tabletlerin sektörde geri kalmasının büyük bir sebebi de akıllı telefonlarla  bilgisayar ve tabletlerin yapabildiği bir çok şeyi kendi başlarına yapabilmeleri.

Fakat sektörünün ileri gelen markası olan bu gidişata dur demek için çok güçlü olan Pro modelini geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği etkinlik ile medyaya duyurmuştu.

iPad Pro Smart Keyboard

 

iPad Pro Satışı Çok Yakında Olabilir!

6s,  6s Plus ve  4 ile birlikte tanıtılan  iPad Pro, özellikleriyle dikkat çekmişti. 4 GB LPDDR4 RAM özellikle çok beğenilmişti.Bu özelliğin yanında Pencil ve Touch ID yeteneğiyle öne çıkan iPad Pro’nun ne zaman çıkacağı belli oldu.

Son haberlerde 11 Kasım tarihi söylense de bugün CultoMAc sitesinin yapmış olduğu  habere göre,İPad Pro 13 Kasım tarihinde satışa sunulacak.Fakat Türkiyede ne zaman satışa sunulacağında dair bir bilgi şuan da bilinmiyor.Yapılan tahminlere göre Kasım ayının sonu ile Aralık ayının başlarında Türkiye pazarında satışa sunulacak.

 

iPad Pro Türkiye Fiyatı

Fiyat konusunda uygun fiyata satılır beklentileri olanları Apple hayal kırıklığına uğratabilir.iPad Pro Amerika da 799 dolardan satışa sunulacakken,Türkiye için tahmini fiyatı 3000 ila 4000 TL arasında olabilir.
iPad Pro

  Ağır Çekim Videolar iPhone ile Nasıl Çekilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status