iPhone 3GS Modeli Satıştan Kaldırılıyor

iPhone 3GS Modeli Satıştan Kaldırılıyor

Apple firmasına yakı kaynaklar tarafından sızdırılan bir habere göre yakın dönemde iPhone 5 modelini pazara sürecek olan firmanın bu alanda ilk ürettiği cihazlardan olan iPhone 3GS modelini de emekliye ayıracak. Yakın dönemde pazara çıkan birçok uygulamanın desteklemediği iPhone 3GS modeli hali hazırda özellikle ülkemizde geniş bir kitle tarafından kullanılıyor ve satışını yapan yerler üründen oldukça […]


firmasına yakı kaynaklar tarafından sızdırılan bir habere göre yakın dönemde modelini pazara sürecek olan firmanın bu alanda ilk ürettiği cihazlardan olan 3GS modelini de emekliye ayıracak.

Yakın dönemde pazara çıkan birçok uygulamanın desteklemediği 3GS modeli hali hazırda özellikle ülkemizde geniş bir kitle tarafından kullanılıyor ve satışını yapan yerler üründen oldukça iyi kazançlar ağlıyor. Hatta pazardaki talepler sebebiyle operatörler tarafından yeniden kampanyaya sokulan bir cihaz halini aldı.

Ancak firması yakın dönemde bu cihazı pazardan kaldırarak fiyat seviyesi olarak 4 modelini indirmeyi ve iPhone 3GS yerine kullanıcılarına iPhone 4 satmayı planlıyor.

Apple iPhone 3GS Modelini Satıştan Kaldırıyor
iPhone 3GS Modelini Satıştan Kaldırıyor

modeli pazara çıktıktan sonra yaşanacak dönemde Apple firmasının böyle bir karar vermesi bekleniyor. Ancak ortada net bir şey yok henüz. Firmanın bu şekilde bir karar alarak satışları iyi giden bir cihazı pazardan kaldırması bir anlamda kazancını etkileyecektir. Ancak bu fiyat seviyelerine çekilecek olan iPhone 4 modeli de iyi bir satış rakamına ulaşabilir.

  iPhone 7 ve 7 Plus İçin Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status