iPhone 5 16 GB 3,299 TL Fiyatı İle Türkiye’de

Evet, başlıktaki fiyat gerçek bir satış fiyatı. Apple tarafından geçtiğimiz günlerde pazara sunulan iPhone 5 modeli Online Satış sitelerinden birisi olan HepsiBurada.com tarafından 3,299 TL gibi bir fiyattan satışa sunuldu.

Grey olarak getirilecek olan ve 5 Ekim tarihinde alan kullanıcılara ulaştırılacak olan ürünün bu seviyeden bir fiyattan satış sunulması elbette ki fiyatının bu seviyede olması anlamı taşımıyor. Ancak Kasım ayına kadar fazla rekabet olmaması ve operatörlerin ürün getirmemesi bu cihaza ilk sahip olmak isteyenlerinde 3299 TL ödeme yapmasına neden olacak gibi görünüyor.

Ancak işin diğer tarafı bir telefona bu kadar para verilip verilmeyeceği konusuna gelip kalıyor. Kendisinden çok da özellik yoksunu olmayan iPhone 4S modeline 1500 – 1700 TL arasındaki bir fiyattan Apple garantili olarak sahip olmak yerine 2 katı bir ödeme yaparak bir üst modele sahip olmak ne kadar mantıklı olur bilinmez.

Apple iPhone 5 Türkiye'de Satışa Çıktı
Apple iPhone 5 Türkiye’de Satışa Çıktı

 

Hepsi Burada firması bakalım üründen kaç adet satabilecek. Elbette ki İlk olmak isteyenler sipariş verebilir. Ancak birçok kullanıcı için 3.299 TL gibi bir rakam neredeyse 3-4 aylık maaş anlamına geliyor.

 

Peki siz 3299 TL verip iPhone 5 almayı düşünüyor musunuz?

iPhone 5 16 GB 3,299 TL Fiyatı İle Türkiye’de

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 17 Ocak 2014, 15:11

    Üniversiteli, telefonun da senin gibi çağa ayak uydursun istiyorsan; hadi ’la, 5 iPhone 5s’ten birini kaçırma.

    Cevapla
  2. Cebinde iphone5 olup kontur at Yusuf demelerine bitiyorum ben abi

    Cevapla