iPhone 5 Aksesuar İle de Kazancını Katlayacak

iPhone 5 Aksesuar İle de Kazancını Katlayacak

tarafından pazara sürülen ve sadece 3 günde 5 Milyon Adet barajını aşan için kullanılan birçok aksesuar kendisine özel olacak gibi görünüyor.

Firma tarafından alt modellerde kullanılan Şarj ve Bağlantı Kablosu görevini üstlenen kablonun yerini modelinde Lightning kablosu aldı. Ancak bu değişim kullanıcı için yeni bir sorun halini alacak gibi görünüyor.

Store üzerinden 19 Dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa sunulan Lightning Kablosunun yan sanayi üretimlerini engellemek ve daha ucuza ürün satışının önüne geçmek isteyen firma kablolara özel bir doğrulayıcı chip yerleştirmeye başladı.

Kutu içerisinde çıkan ve bu sayede Ücretsiz olarak sahip olunan Lightning Kablosunu koparmanız ya da kaybetmeniz durumunda ucuza bir Lightning Kablosu bulmanız ne yazık ki mümkün olmayacak.

  Bimeks Yılbaşı Gecesinde Takipçilerine Kazandırdı
Lightning Bağlantı ve Şarj Kablosu
Lightning Bağlantı ve Şarj Kablosu

 

tarafından Lightning isimli üründe kullanılacak olan yeni bir doğruma ünitesi sayesinde yan sanayi ürün üreten firmaların tamamı Apple firmasından ürün alımı yapmak zorunda kalacak. Bu noktada da Orijinali ile hemen hemen aynı fiyatlara ürün sunacaklar pazara.

Apple bir anlamda Yan Sanayi ürünlerin fiyatlarını 10 – 15 Dolar seviyesine taşıyarak Orijinal Ürün satışını arttırmak peşinde. kullanıcıları ise şimdiden kabloya bile standart getirilmesi noktasında oldukça endişeli bir bekleyiş içerisindeler.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status