iPhone 5 Dünya İle Aynı Anda Türkiye’de Olacak

iPhone 5 Dünya İle Aynı Anda Türkiye’de Olacak

Dünya devlerinin Çin’deki üretim merkezi olan Foxconn firmasının bir çalışanı tarafından yapılan açıklama sonrasında piyasadaki iPhone 5 bekleyişi biraz daha alevlendi. Çalışan tarafından yapılan açıklamaya göre birbirine çok benzeyen 4 ayrı iPhone 5 modeli gerekli testlere girdi ve başarı ile bu testlerden ayrıldı. iPhone 4 ve iPhone 4S modellerinden yapı olarak farklı olduğunu belirttiği iPhone 5 […]


Dünya devlerinin Çin’deki üretim merkezi olan Foxconn firmasının bir çalışanı tarafından yapılan açıklama sonrasında piyasadaki bekleyişi biraz daha alevlendi.

Çalışan tarafından yapılan açıklamaya göre birbirine çok benzeyen 4 ayrı modeli gerekli testlere girdi ve başarı ile bu testlerden ayrıldı. iPhone 4 ve iPhone 4S modellerinden yapı olarak farklı olduğunu belirttiği in 4 inç boyutunda LG tarafından üretilen bir ekran kullandığı bilgisini de sundu.

Kaynakların bu şekilde açıklamalar yapması sonrasında iPhone 5 için kulüslerde Haziran – Temmuz ayları konuşulmaya başlandı bile.

Firmanın ürünü hazı olsa dahi Yaz aylarından önce satışa sürmesi biraz zor. Çünkü iPhone 4S için oldukça büyük yatırım yaptılar ve bir anda o modeli çöpe çıkarmak istemeyeceklerdir.

Bu arada ülkemizde ilk partide 50.000 adetlik iPhone 4S modeli satan Avea, Turkcell ve Vodafone yeni gelecek olan iPhone 5 modelinin Dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunmanın çalışmalarına başladılar. Operatörler yoğun bir şekilde hem iPhone 4S in ikinci 50.000 adetlik paketi için görüşme yapıyorlar hem de iPhone 5 için şimdiden sözşleşme imzalamanın peşinde koşuyorlar.

 

  Apple iPhone 5 Modelinin Tanıtımını 12 Eylül'de Yapacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Arkadaşlar youtube gibi sitelerde görüyorum iPhone 5 tanıtımı yapıyorlar. Sanırım birkaç tane çıktı fakat bunların doğruluk payı hakkında bilgim yok. Acaba ne kadar doğrudur bunlar? Yani bu kadar ince midir gerçekten ve projeksiyonlu klavyesi var mıdır?

    • iPhone 5 için şu aşamada halen çeşitli tasarımlar üretiliyor. Ancak hiçbiri gerçek değil. Açıklama yapılana kadar da gerçek tasarım bilinemeyecek gibi görünüyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status