iPhone 5 Dünya İle Aynı Anda Türkiye’de Olacak

iPhone 5 Dünya İle Aynı Anda Türkiye’de Olacak

Dünya devlerinin Çin’deki üretim merkezi olan Foxconn firmasının bir çalışanı tarafından yapılan açıklama sonrasında piyasadaki iPhone 5 bekleyişi biraz daha alevlendi. Çalışan tarafından yapılan açıklamaya göre birbirine çok benzeyen 4 ayrı iPhone 5 modeli gerekli testlere girdi ve başarı ile bu testlerden ayrıldı. iPhone 4 ve iPhone 4S modellerinden yapı olarak farklı olduğunu belirttiği iPhone 5 […]yorumlar.net

Dünya devlerinin Çin’deki üretim merkezi olan Foxconn firmasının bir çalışanı tarafından yapılan açıklama sonrasında piyasadaki bekleyişi biraz daha alevlendi.

Çalışan tarafından yapılan açıklamaya göre birbirine çok benzeyen 4 ayrı modeli gerekli testlere girdi ve başarı ile bu testlerden ayrıldı. iPhone 4 ve iPhone 4S modellerinden yapı olarak farklı olduğunu belirttiği in 4 inç boyutunda LG tarafından üretilen bir ekran kullandığı bilgisini de sundu.

Kaynakların bu şekilde açıklamalar yapması sonrasında iPhone 5 için kulüslerde Haziran – Temmuz ayları konuşulmaya başlandı bile.

Firmanın ürünü hazı olsa dahi Yaz aylarından önce satışa sürmesi biraz zor. Çünkü iPhone 4S için oldukça büyük yatırım yaptılar ve bir anda o modeli çöpe çıkarmak istemeyeceklerdir.

Bu arada ülkemizde ilk partide 50.000 adetlik iPhone 4S modeli satan Avea, Turkcell ve Vodafone yeni gelecek olan iPhone 5 modelinin Dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunmanın çalışmalarına başladılar. Operatörler yoğun bir şekilde hem iPhone 4S in ikinci 50.000 adetlik paketi için görüşme yapıyorlar hem de iPhone 5 için şimdiden sözşleşme imzalamanın peşinde koşuyorlar.

 

  Apple Dünyanın En Değerli Şirketi Unvanını Kaybetti
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Arkadaşlar youtube gibi sitelerde görüyorum iPhone 5 tanıtımı yapıyorlar. Sanırım birkaç tane çıktı fakat bunların doğruluk payı hakkında bilgim yok. Acaba ne kadar doğrudur bunlar? Yani bu kadar ince midir gerçekten ve projeksiyonlu klavyesi var mıdır?

    • iPhone 5 için şu aşamada halen çeşitli tasarımlar üretiliyor. Ancak hiçbiri gerçek değil. Açıklama yapılana kadar da gerçek tasarım bilinemeyecek gibi görünüyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status