iPhone 5 Modeli İçin 3 Operatörde Pusuya Yatmış Durumda

Apple tarafından yapılan açıklama sonrasında 14 Aralık 2012 tarihinde Türkiye pazarına gireceği kesinleşen Apple iPhone 5 modeli aynı gün 3 operatör tarafından da sözleşmeli olarak satılmaya başlanacak.

57 ülke ile birlikte ülkemizde de satışına başlanacak olan Apple iPhone 5 modeli için firmalar şimdiden çeşitli kampanya çalışmalarına başlamış durumdalar. Ancak bu bilgiler ne yazık ki dışarıya sızdırılmayacak şekilde gizli olarak yürütülüyor.

Kullanıcılarına iPhone 5 modelini hızlı bir biçimde sunacak olan firmalar pazarda şu aralar 2600 TL gibi bir fiyattan satılan iPhone 5 modeli için ne kadarlık bir fiyat biçecekler merakla bekliyoruz.

Apple iPhone 5 Türkiye Pazarında Satışa Hazır
Apple iPhone 5 Türkiye Pazarında Satışa Hazır

Dışarıdan Apple iPhone 5 telefonu almayan ve Resmi olarak Türkiye’ye giriş yapmasını bekleyenler için son 10 günlük geri sayım başladı bile. Bu süre sonunda iPhone 5 Türkiye pazarında resmen satılır hale gelecektir.

Bu arada Ön Sipariş vererek cihaza herkesten önce sahip olma imkânına da sahipsiniz. Bu kapsamda Turkcell, Vodafone ve Avea gibi operatörlerin sitesine girerek kayıt olabilirsiniz.

 

iPhone 5 Modeli İçin 3 Operatörde Pusuya Yatmış Durumda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir