Pasaport Kayıt İşlemleriiPhone 5 Modeli Yenilenmiş Tasarım ve Ek Özelliklerle Geliyor

iPhone 5 Modeli Yenilenmiş Tasarım ve Ek Özelliklerle Geliyor

iPhone 5 modelinin çıkması yaklaşıyor. Bu sonbaharda çıkacağı söyleniyor. Yaklaştığından olacak sitelerde ismi bile geçse insan heyecanlanıyor. Teknolojiyle uzaktan yakından ilgilenen herkes merakla bekliyor iPhone 5 i. Ama Apple’ın işi belli olmaz, iPhone 4, 4,5(iPhone 4S)’ten sonra 4,75i çıkarıp herkesi şaşırtabilir. Ama analizlere göre iPhone 4 ve 4S satışlarının çok fazla söyleyebiliriz. Telefon almayı düşünen […]


5 modelinin çıkması yaklaşıyor. Bu sonbaharda çıkacağı söyleniyor. Yaklaştığından olacak sitelerde ismi bile geçse insan heyecanlanıyor. Teknolojiyle uzaktan yakından ilgilenen herkes merakla bekliyor 5 i.

Ama Apple’ın işi belli olmaz, 4, 4,5( 4S)’ten sonra 4,75i çıkarıp herkesi şaşırtabilir. Ama analizlere göre 4 ve 4S satışlarının çok fazla söyleyebiliriz. Telefon almayı düşünen herkes iPhone5’in çıkmasını bekliyor.

Durum böyle olunca Apple, iPhone rakamlarıyla şaka yapmayı sürdürür mü, bekleyip göreceğiz.

Bir diğer söylenti ise Apple’ın en son teknolojileri kullanarak hayran kitlesini eğlendireceği yönünde. Bu son teknolojilerden bahsedelim kısa kısa:

NFC
“Near field communication” yani “yakın çevre iiletimi” adıyla bilinen teknolojinin  bu iPhone sürümünde kulanılması bekleniyor.


4G olarak da People born during the period of the Sun being in this sign are called love horoscope scorpio individuals and the astrology for love horoscope scorpio evidences that they are extraordinarily powerful. bilinen yüksek hızlı kablosuz veri aktarım teknolojisinin kullanılması da bekleniyor.

Quad-Core
Son dönemde çıkacak tabletler ve telefonlar gibi bu iPhone sürümünün de 4 çekirdekli olması bekleniyor.

Tasarım
Bo konuda fikir yürütmek zor. Ama bilinen şu ki benzerlerinden defalarca iyi olması gerekiyor.

Peki ne zaman çıkacak? İşte onu bilmiyoruz. Aslına bakarsanız bunları da kesin olarak bilmiyoruz çünkü Apple bu konuda suskunluğunu koruyor. Bizler sadece fikir yürütüyoruz.

  Sony Xperia Yeni Modeli İle Apple ve Samsung'a Meydan Okuyacak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. Her güncellemede üzerine ufak bir değişiklik koyuyor, geri kalan aynı. Aslında o güncellemelerin birçoğu ios güncellemesi de yapılabilir. Ama sırf yenisini çıkarmak için bu yola başvuruyorlar.

  2. Yeni teknolojileri iyi ama pahalı oluyor ya. Hele Türkiyede iyice pahalı. yakında ev satıp iphone alınacak heralde.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status