iPhone 5 Sadece 3 Günde 5 Milyon Adet Satmayı Başardı

iPhone 5 Sadece 3 Günde 5 Milyon Adet Satmayı Başardı

Apple firması tarafından pazara sürüldüğü an büyük bir tepki toplayan Apple iPhone 5 modeli satışa sürüldükten sonra sadece 3 gün içerisinde 5 Milyon Adet barajını aşmayı başardı. Daha önceleri genelde ürünlerini satışa sunduktan sonraki ilk hafta sonunda verileri piyasa ile paylaşan Apple firması bu sefer beklenenden fazla ilgi görünce verileri de hemen paylaşmak istedi. Bu […]


Apple firması tarafından pazara sürüldüğü an büyük bir tepki toplayan Apple modeli satışa sürüldükten sonra sadece 3 gün içerisinde 5 Milyon Adet barajını aşmayı başardı.

Daha önceleri genelde ürünlerini satışa sunduktan sonraki ilk hafta sonunda verileri piyasa ile paylaşan Apple firması bu sefer beklenenden fazla ilgi görünce verileri de hemen paylaşmak istedi.

Bu kapsamda firma tarafından 21 Eylül 2012 tarihinde satışa sunulan Apple modeli sadece 3 gün içerisinde 5 Milyon satış rakamına ulaştı.

Apple iPhone 5 Modeli 3 Günde 5 Milyon Adet Sattı
Apple Modeli 3 Günde 5 Milyon Adet Sattı

 

Tüm eleştirilere rağmen geçtiğimiz sene pazara sunulan Apple iPhone 4S modelinin bir haftada ulaştığı 4 Milyon rakamını sadece 3 günde aşan modeli bu hızla giderse hem Apple serisindeki cihazların satış rakamlarını hem de pazardaki diğer cihazların satış rakamlarını sollayıp geçecek gibi görünüyor.

Bakalım iPhone 5 satış hızı ne kadar daha bu seviyede yüksek bir irtifada seyredecek ve ilk ayın sonunda nasıl bir rakamla bizleri karşılayacak.

 

  Apple Ve Dinmeyen İos Dertleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status